Zibizu Under Armour Yarışması

ZUBİZU’ya plakanızı kaydedin, hem Shell’den yapacağınız aylık her 300 TL’lik yakıt alımınız için 15 TL’lik hediye yakıt kazanın; hem de çekilişle Under Armour çanta kazanma şansı yakalayın!

 

1. Katılımcılar 1 Haziran tarihinde başlayıp 11 Haziran tarihinde sona erecek olan yarışmaya https://www.instagram.com/zubizuapp sayfası üzerinden katılabilirler.
2. Yarışmanın ödülü Under Armour çantadır. Yarışma sonucunda 1 adet katılımcı Under Armour çantaya hak kazanacaktır.
3. ZUBİZU’ya plakasını kaydeden ve @zubizuapp hesaplarını takip eden 1 adet talihli, ZUBİZU tarafından gerçekleştirilecek çekilişle belirlenecektir.
4. Yarışma ZUBİZU tarafından düzenlenmektedir.
5. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
6. Yarışma bittiği gün https://instagram.com/ZubizuApp linkindeki ZUBİZU resmi Instagram hesabından talihliler açıklanarak bilgilendirilecektir.
7. Yarışmaya katılmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. 18 yaşın altında olan katılımcılar kazanmış olsalar dahi ödül haklarını kaybeder. ZUBİZU 18 yaşından küçüklerin yarışmaya velileri ve vasilerinden izin almaksızın katılımından sorumlu tutulamaz.
8. Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışından katılımda bulunanlar ödül kazanamazlar.
9. Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendileri adına ve 1 kez katılabilirler. Başkasının adına katılım yapılamaz.
10. Katılımcılar tarafından yanlış veya eksik iletişim bilgileri verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan, ZUBİZU sorumlu tutulamaz.
11. Kazandığı açıklanan kullanıcı 24 saat içerisinde iletişim bilgilerini(ad, soyad, adres, telefon) ZUBİZU Instagram sayfasına özel mesaj yoluyla göndermek zorundadır. Aksi takdirde ödül hakkını kaybedecektir.
12. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
13. ZUBİZU, kendi insiyatifi ile ve/veya elinde olmayan herhangi bir nedenden ötürü, yarışma ödüllerini, eş değerli ya da daha yüksek bedelli başka bir ödül ile değiştirme hakkına sahiptir.
14. ZUBİZU, herhangi bir zamanda yarışma katılım koşullarını, ödüllerini veya talihlilerini tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
15. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla yarışmaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
16. Yarışma için hizmet veren firmaların çalışanları ve 1. Derece yakın akrabaları ile ZUBİZU çalışanları ödül kazanamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
17. Katılımcılar, yarışmaya katıldıkları eserin tüm haklarını ZUBİZU’ya devretmiş olur. ZUBİZU, içeriği ahlaka aykırı veya suç teşkil eden yorumlardan sorumlu tutulamaz.
18. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.
19. ZUBİZU, katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını Katılım Koşullarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirme hakkına sahiptir.
20. ZUBİZU yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının o güne kadarki bütün yarışma verilerini, hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
21. Katılımcıların yarışmaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle, ZUBİZU hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Yarışmanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında İnternet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, yarışmada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile yarışma uygulamasının zarar görmesinden, ZUBİZU hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. ZUBİZU katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
22. Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, ZUBİZU’nun yarışma kayıtları esas alınacaktır.
23. Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılır.

Yorum yapın