Yedigün 100.000 TL Para Ödüllü Çekilişi

Yedigün Gizemli Tadı Tahmin Et


Hediye

 • 100.000 TL

Son Katılım Tarihi

31 Temmuz 2019


Katılım

31 Temmuz 2019 tarihine kadar yeni efsanesinin tadını tahmin et, en yaratıcı isim önerisini yedigun.com.tr’den paylaş, 100.000 TL kazanma şansını yakala!


Koşullar

1. “Yeni tadı tahmin et, en yaratıcı ismi paylaş, 100.000 TL kazan” yarışması Pepsi Cola Servis Ve Dağıtım A.Ş. (Pepsi Cola) ve Mucize Tanıtım ve organizasyon Hizmetleri Ltd Şti. (Mucize Tanıtım) tarafından düzenlenmektedir.

2. Yarışmaya 03.06.2019 (saat:08.01) – 31.07.2019 (saat:23.59) tarihleri , www.yedigun.com.tr (ücretsiz)  web sitesine giriş yaparak yarışma ile ilgili alana ad, soyad, GSM Numarası, doğum tarihi, email, adres bilgileri ile birlikte web sitesinde bulunan görsel ve tasarımlar çerçevesinde tat tahmin yorumlarıyla birlikte yaratıcı isim önerilerini 160 karakteri geçmeyecek şekilde yazılarak ücretsiz olarak katılabilinir.

3. Yarışma “Yeni tadı tahmin et, en yaratıcı ismi paylaş, 100.000 TL kazan” formatındadır. Ancak doğru veya yanlış tat tahmin yorumları  yapan herkes yarışmaya dahil edilecektir.

4. Yarışmanın kazananı sadece paylaştığı ürün isminin yaratıcılığı kriterine göre belirlenecek ve bu kazanma kriteri, yarışma ile ilgili duyurularda yer alacaktır. Altı kişiden oluşan jüri, başvurular arasından “en yaratıcı” ismi paylaşan katılımcıyı 06.08.2019 tarihinde yapacağı oturumla oybirliğiyle seçecektir.

5. www.yedigun.com.tr katılımında ad, soyad, GSM Numarası, doğum tarihi, email, adres bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara, herhangi birini yanlış, eksik veya rastgele yazanlara yarışmaya katılım hakkı verilmeyecektir. En yaratıcı seçilen isim önerisinin birden fazla katılımcının iletmesi durumunda ilk öneride bulunan katılımcının önerisi dikkate alınacaktır. Yarışma ikramiyesi olarak 100.000 TL (yüz bin Türk Lirası) nakit olarak, kazanan kişinin banka hesabına ödenecek veya banka çeki olarak teslim edilecektir. Pepsi Cola hiçbir şekilde bu ödülü nakit olarak elden ödemeyecektir. Birincinin istenen şartları yerine getirememesi halinde ikramiye ikinciye, o da şartları yerine getiremezse üçüncüye ikramiye teslim edilecektir.

6. İkramiyenin son teslim/ödeme tarihi 31.08.2019’dur.

7. Jüri ekibi: 1) Duygu Tosyalı (Pepsico – Yedigün, Fruko & Tropicana Kıdemli Marka Müdürü) 2) Arda Başaran (Yedigün Marka Müdürü),  3) Tilbe Çelik (Yedigün Marka Müdür Yardımcısı), 4) Mahmut Sipahi (Pepsico – PR & İletişim Müdürü), 5) Sevda Aydın Alemdar (Pepsico – Hukuk Danışmanı) ve 6) Şirin Ekinci (Pepsico – Yasal Uyum Müdürü) olarak belirlenmiştir. 06.08.2019 tarihinde yapılacak oturumda bu jüri üyelerinden birinin hazır bulunmaması halinde, başka bir jüri üyesi belirlenecektir.

8. Yarışma sonucu ilanı: Dereceye giren kişi 08.08.2019 tarihinde https://www.facebook.com/yediguntr ve https://www.yedigun.com.tr adreslerinde ilan edilecektir.

9. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

10. Pepsi Cola ve Mucize Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez.

11. Pepsi Cola yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının o güne kadarki bütün yarışma verilerini, hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.

12. Kazanılan ödül başkasına devredilemez.

13. Katılımcıların yarışmaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle, Pepsi Cola hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

14. Yarışmanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında İnternet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, SMS gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, yarışmada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile yarışma uygulamasının zarar görmesinden, Pepsi Cola hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Pepsi Cola katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

15. Yarışmacılar, yarışmaya katıldıkları sırada gönderdikleri ve oluşturdukları yaratıcı isim önerilerinin özgün nitelikte olduğunu ve hukuki açıdan kendileri tarafından yaratıldığını, herhangi bir şekilde 3. kişilere ait fikri mülkiyet, özel ve kamu hukuktan doğacak haklara ya da uygulanacak genel kanun, tüzük veya yönetmelik ile yerel hukuk uygulamalarına aykırılık teşkil etmeyeceğini kabul ederler.  Yarışmacılar, üçüncü şahısların haklarını ihlalden kaynaklanan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğun münhasıran kendilerine ait olduğunu kabul ederler. Böyle bir durumun tespiti halinde yarışmacının ödül kazanma hakkı elinden alınır.

16. Katılımcılar, bu yarışmaya katılmakla, yarışmaya katılım amacıyla paylaştıkları bilgilere ilişkin olarak telif, kullanım ve her türlü vasıta ile yayma hakkını, dünya çapında, daimi olarak, Pepsi Cola Servis ve Dağıtım A.Ş.’ye, iştiraklerine, bağlı şirketlerine, bölümlerine, haleflerine ve onun idaresinde olanlara ve iznine tâbi olanlara vermektedir. Katılımcılar, yükledikleri gönderi ve diğer materyallerin Pepsi Cola tarafından herhangi bir amaçla süresiz olarak kullanılmasına izin verdiğini, kullanımdan dolayı hiçbir şekilde dava açmayacağını ve herhangi bir talepte bulunmayacağını kabul eder. Katılımcılar yarışmaya katılıp ad, soyad, doğum tarihi, adres bilgileri ve isim önerisini yazmak suretiyle yarışmaya katılmakla kabul etmiştir.  Katılımcılar, söz konusu bilgiler ile önerdikleri isim üzerinde herhangi bir kanun veya düzenleme gereği, sahip olabilecekleri marka ve lisans hakları da dahil her türlü haktan gayrı kabili rücu feragat etmektedirler.

17. Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkasının adına katılım yapılamaz.

18. Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen katılım koşullarını kabul etmiş sayılır.

19. Katılım Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

20. Bu yarışma MPİ’nin 25.04.2019 tarih ve 40453693-255.05.02-E.3981 sayılı kapsam dışı izni ile düzenlenmiştir.

21. Yarışma detaylarına www.yedigun.com.tr sitesinden ulaşılabilir.


“Yedigün 100.000 TL Para Ödüllü Çekilişi” üzerine 44 yorum

 1. Yaz ayını tam da yansıtan bir tada benziyor ,rengi dolayısıyla daha çok pembemsi mor kırmızı bitki ,meyve ve çiçeklerden aromasını almış ekşimsi olabilir .Bundan dolayı da ismi “Yedigün Karnaval “olabilirdi.

  Cevapla
 2. Harika bir lezzet içerken rahatladığımı fark ettim yani içinde böyle yazı yansıtan bir lezzet var renginden dolayı pembemsi mor kırmızımsı bir kaç meyve ve çiçeklerin aromasıyla harmanlanmış bir lezzet olduğunu düşünüyorum bundan dolayı ismi .”Yedigün Karnavalı”

  Cevapla
 3. İçtiğim zaman ferahlık hissi veriyor yazı yansıtıyor pembemsi mor bir meyve ve çiçeklerin aromasıyla harmanlanmış hoş bir lezzet ve buna göre ismi “Yedigün karnaval” olabilir.

  Cevapla
 4. Bence eskiden olduğu gibi coçuklugumuzdaki meyveli sakızları hatırlattı bana bence ‘Furitti’ olsun.

  Cevapla
 5. mahalle bakkalımda gördüğüm, “aha bu ne” edası ile sarıldığım, eve getirip kana kana içtiğim gazoz.

  sınırlı sayıdaymış, üzerinde soru işareti var. sadece karışık meyveli gazoz yazıyor ve albenili bir kırmızı renge sahip.

  ekşi-tatlı bir tada sahip. içerisinde kırmızı meyvelerden frenk üzümü, çilek, yaban mersini ve tatlı böğürtlen olduğunu düşünüyorum.

  Cevapla
 6. BENCE YEDIGÜN AMAZON OLSUN ZATEN TROPİKAL MEYVELER VAR ICINDE SICAK HAVALARDA YAĞMUR ORMANLARI VE AMAZONLAR İ HATIRLATIR

  Cevapla
 7. YEDİGÜN NARA OLSUN İÇENİN OHBE DİYE NARALAR ATTIGI BIR REKLAM DA BARIŞ MANÇONUN KARA SEVDA ŞARKISI NARA SEVDA NARA SEVDA OLARAK NASIL FİKİR BENCE DÜŞÜNEREK OKUYUN

  Cevapla

Yorum yapın