Yapı Kredi Silikon Vadisi Çekilişi

Yapı Kredi, 20 Nisan’da gerçekleştirilecek çekilişi kazanan 2 kişiyi Silikon Vadisi’ne gönderecek.

Yapı Kredi’den meydana getirilen açıklamaya bakılırsa Yapı Kredi, mobil bankacılık müşterilerine yönelik çekiliş kurguladı. 5 Mart – 15 Nisan arasında Yapı Kredi Mobil’de suni zeka robotu Gary’i bulan kullanıcılar, geleceğin teknolojilerini yakından görmek için ABD San Francisco’da yer edinen Silikon Vadisi’ne gezi etme şansını yakalayacak.

Çekiliş, Silikon Vadisi’nden kaçan yapay zeka robotu Gary’nin, Yapı Kredi teknolojilerini kıskanmasını mevzu alan reklam kampanyasının devamı olarak kurgulandı. Silikon Vadisi’ne gezi çekilişi, Gary’i geliştiren bilim insanı Jim JR’ın robotun kaybolduğunu ve gören kişiyi Silikon Vadisi’ne göndereceğini açıkladığı keyifli bir video ile duyuruldu.

Yapı Kredi Mobil içinde kampanya görseline tıklayan kullanıcılar çekilişe katılma hakkı kazanıyor. 20 Nisan’da gerçekleştirilecek çekilişi kazanan şanslı 2 birey, Yapı Kredi’nin davetlisi olarak dünyanın teknoloji ve girişimcilik üssü Silikon Vadisi’ne seyahat edecek.

Beş gün süresince sürecek Silikon Vadisi Hızlandırma Programı kapsamında talihliler Silikon Vadisi’nde iş yapma kültürü, yatırımcılarla ilişki geliştirme üzerine bilgi alacak ve start-uplarla görüşme olanağı yakalayacak.

Berkeley ve Standford Üniversitesi kampüslerini ve aralarında Google’ın da bulunmuş olduğu teknoloji devi şirketlerin ana merkezlerini de ziyaret edecek şanslı kişiler, Silikon Vadisi’nde benzersiz bir deneyim yaşayacak.

Yorum yapın