Yapı Kredi Filarmonica della Scala Konseri Instagram Hikaye Yarışması

Dünyanın en ünlü orkestralarından Filarmonica della Scala, Yapı Kredi gösteri sponsorluğunda Türkiye’ye geliyor!

Bu yıl İKSV tarafından 46’ncısı düzenlenen İstanbul Müzik Festivali kapsamında gerçekleşecek olan bu muhteşem konsere davetiye kazanmak istiyorsanız Instagram hesabını takip ediniz.

 

1) Katılımcıların yarışmaya katılabilmesi için Yapı Kredi’nin resmi Instagram hesabını takip etmeleri gerekmektedir.
2) Katılımcılar, bu yarışma kurallarında yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt ederler.
3) Yarışmaya katılım sağlamak için kullanıcılar, Yapı Kredi’ye ait Instagram sayfasında 24.05.2018 tarihinde yayınlanacak hikaye görsellerindeki anket sorularına doğru cevabı işaretleyerek katılım sağlayabilecekler. 2 soruya da doğru cevap veren katılımcı, yarışmaya 2 kere katılım sağlamış olacaktır. Her sorunun kazananı, ilgili soruya verilen cevaplar içerisinde değerlendirilmeye alınacaktır.
4) Yapı Kredi Instagram Hikaye paylaşımlarında her bir soruya doğru cevap veren 100. kişiler, 27.05.2018 tarihinde saat 20.00’da, 46. İKSV Müzik Festivali kapsamında ve İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek olan Filarmonica della Scala konserine çift kişilik davetiye kazanacaktır.
5) Yarışmanın kazananları 25.05.2018 tarihinde, Yapı Kredi Instagram hesabından özel mesaj ile kazandıklarına dair bilgilendirici mesaj alacaklar.
6) Yarışmacılar yukarıda bahsedilen özel mesajı aldıktan sonra mesaja, iletişim bilgileri ile (telefon numaralarını) en geç 26.05.2018 saat 18.00’a kadar cevap vermeleri gerekmektedir. Bu tarihe kadar bilgilerini ulaştırmayan kullanıcılar, ödül haklarını kaybedecektir.
7) Kazananların adı İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda, konserin yapılacağı alanda danışmaya verilecek ve kazananlar kimlik ibrazı ile konsere katılım sağlayabileceklerdir.
8) Ödül kazanan kullanıcılar, ödül kazandıklarına dair Yapı Kredi Instagram, hesabından özel mesaj alacaklardır. Hesabı, özel mesaj almaya kapalı olan kullanıcılar haklarını bir sonraki cevap verene devretmiş olurlar.
9) 18 yaşından küçük kullanıcılar doğru cevap verseler dahi yarışmayı kazanmış sayılmayacaklardır. Yapı Kredi, 18 yaşından küçüklerin, velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan yarışmaya bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.
10) Haksız rekabeti önlemek amacıyla sahte olduğu tespit edilen hesaplar uyarı yapılmaksızın diskalifiye edilirler.
11)Katılımcılar kazanmış oldukları ödülün nakit karşılığını talep edemez, ödülünü değiştiremez, hakkını devredemez veya satamazlar.
12)Yapı Kredi çalışanları, sözleşmeliler, işverenler ve diğer statülerde çalışan her türlü kişiler ile bunların 2. dereceye kadar kan ve sıhri bağı olan akrabaları, aynı evde yaşayan yakınları, bağlı olan yan kuruluşları ve taşeronları, distribütörleri, uygulamanın hazırlanması ile iştigal eden web tasarımcıları, reklamcılar bu kampanyaya katılamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine olası ödüller verilmeyecektir.
13)Yapı Kredi herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
14)Yarışmanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım hatalarından, internet servis sağlayıcısı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata ve aksaklıklardan, bilgisayar korsanlığı, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, Yapı Kredi hiçbir şekilde sorumlu değildir.
15)Sistemde oynamalar yaparak, kural dışı ya da hileli yöntemler kullanarak yarışmaya katılan yarışmacıların yarışmadan kaynaklanan tüm hakları iptal edilecektir.
16)Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Yorum yapın