Yapı Kredi BES Çekilişi 15 Kişiye iPhone X Hediye!

Yapı Kredi’den BES’inizi hemen yaptırın, iPhone X kazanma şansı yakalayın!

Yapı Kredi’den Bireysel Emeklilik başvurunuzu hemen yapın, 15 adet iPhone X’den birini kazanma şansı yakalayın. Hem %25 devlet katkısından faydalanın, hem de emekliliğinizi hayalinizdeki gibi yaşayın.

BES’e Yapı Kredi Mobil ve İnternet Şubesi’nden, yapikredi.com.tr’den, şubelerimizden ve ATM’lerimizden kolayca başvurabilirsiniz.

 

 • Kampanya, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 09.08.2018 tarih ve 40453693-255.01.02-E.8154 sayılı izni ile 01 Eylül 2018 (00:01) – 30 Kasım 2018 (23:59) tarihleri arasında Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. şubelerinden ve alternatif dağıtım kanallarından (www.yapikredi.com.tr, bireysel internet şubesi, ATM, Çağrı Merkezi, Mobil şube, SMS (BES yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numarasını 4470’e gönderen), IVR (444 0 444 çağrı merkezini arayarak Sesli Yanıt Sistemi ile katılan) herhangi biri aracılığıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.’nin acentesi olduğu Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.’nin bireysel emeklilik sözleşmesini Yapı ve Kredi Bankası bireysel kredi kartları ile satın alan ve sözleşmesi yürürlüğe giren bireysel müşterilere 1 çekiliş hakkı verilecektir. (Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.)
 • Çekiliş, 12.02.2019 tarihinde saat 12:00’de TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş Levazım Mh. Korukent Sitesi A1 Blok No:26 A Levent / İstanbul  adresinde halka açık şekilde yapılacaktır. Yapılacak olan çekilişte; 15 kişiye Apple Iphone X 64 GB(Hat ve kart hariçtir.– Birim Fiyat: 6.099,00 TL) hediye edilecektir.
 • Asil ve yedek talihliler 19.02.2019 tarihinde Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir. İkramiye kazanan asil talihlilerin 06.03.2019, yedek talihlilerin ise 21.03.2019 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
 • Kampanyadan yalnızca sözleşmenin katılımcısı yararlanabilir. Katkı yapanı farklı kişi olan sözleşmede de sadece sözleşmenin katılımcısı çekiliş hakkı kazanacaktır.
 • Kampanyadan yalnızca Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bireysel müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan işveren grup emeklilik sözleşmeleri, gruba bağlı bireysel emeklilik sözleşmeleri ve Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. alternatif dağıtım kanalları aracılığı haricinde düzenlenen sözleşmelerin katılımcıları yararlanamaz.
 • Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
 • Başka bankalara ait World kredi kartları ile ödeme yapılan sözleşmeler, ticari kartlar ile ödeme yapılan sözleşmeler ve arafon ödemeleri yapan ( daha önce açılmış sözleşmesine toplu ödeme yapan ) katılımcılar kampanyaya dâhil değildir.
 • Çekiliş hakkı kazanan sözleşmelerin, son cayma tarihi 31 Ocak 2019 (saat: 23:59)  olup bu tarihe kadar ödenmemiş vadesinin olmaması gereklidir. Bu tarih itibarı ile kampanyadan faydalanan sözleşmelerini sona erdirmiş, başka şirkete aktarmış veya cayma hakkını kullanmış müşteriler çekilişe dahil edilmeyecektir.
 • Çağrı merkezi numarasını aramak Türkiye’nin her yerinden şehir içi konuşma tarifesi üzerinden ücretlendirilecek, kampanyaya 1 SMS (kısa mesaj) KDV ve ÖIV dahil tüm Türk Telekom (Avea), Turkcell ve Vodafone hatları üzerinden kısa mesajla katılım her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden ücretlendirilecek, güncel kısa mesaj ücretleri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom (Avea) için 0.85 TL., Turkcell için 0.85 TL ve Vodafone için 0.85 TL  olup, GSM operatörleri kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutacaktır.
 • Bir kişi, birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Allianz Yaşam ve Emeklilik, Allianz Hayat ve Emeklilik çalışanları ve acenteleri, Allianz Sigorta ve Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez.
 • İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 • Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır. Piyango için, ilgili Mevzuat uyarınca diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınması gerekmemektedir.

Yorum yapın