Ugi İphone X Ödüllü Çekiliş Kampanyası

Garanti Bankası Ugi ile konuşan müşteriler iPhone X kazanma fırsatı kazanıyor!

1 Haziran – 30 Haziran 2018 tarihleri içinde, garanti Cep’te UGİ ile mevzuşan müşterilerimiz, iPhone X kazanma şansını yakalıyor! Ugi’ye ulaşmak için, güvence Cep ana sayfasında bulunan Ugi ikonuna tıklamanız yeterli.

Güvence Cep’teki Ugi, her kullanıcının tek tek tüm bankacılık ürünlerini, hesap bilgilerinı, kart detaylarını, bugüne dek neler meydana getirdiğinı, yatırımlarını, ödemelerini, dövizlerini, kirasını, maaşını hepsini tüm bilgilerina kadar bilir. “Geçen hafta kaç para harcadım?” veya “Geçen ay ne kadar birikim yapmış oldum?” sorularınızın cevabı Ugi’de! Isterseniz “Nasılsın?”, “Günün iyi mi geçti?” şeklinde sorularla Ugi ile günlük söyleşi de edebilirsiniz. Konuştuğunuzu anlayan, yapay zekalı asistanız Ugi devamlı öğreniyor ve sizin sayenizde kendini geliştiriyor. Bundan dolayı sizinle bildirişime geçmeyi çok istiyor.

Detaylı bilgigaranti Cep’e Giriş

Kampanya Koşulları

  • 1 Haziran – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında Garanti Cep içerisinde Ugi ile sorgu veya işlem yapan müşterilerimiz 3 adet iPhone X 64 GB cihazdan birini kazanmak üzere çekilişe katılmaya hak kazanacaktır.
  • Çekilişe katılmaya hak kazanan müşterilerimize bilgilendirme mesajı gönderilecektir.
  • 1 kişi sadece tek bir çekiliş hakkı kazanabilir.
  • T.Garanti Bankası A.Ş. ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları, kampanya bitiş tarihi itibari ile teknik inceleme sonucunda T.Garanti Bankası’ndan idari veya kanuni takibe konu müşteriler, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

Yorum yapın