TROTEC Türkiye Ramazan Çekilişi

TROTEC Türkiye’de Ramazan Coşkusu Başlıyor!

Ramazan bereketiyle geliyor. Ramazan ayının huzurunu ve coşkusunu tüm sevdikleriniz ile paylaşın. İftar sofraların berekti boldur ve yemeklerde istediğimiz gibi piştiğinde lezzeti anlatılmazdır. Trotec’ten kazanabileceğiniz Batırmalı Termometre BT20 ile mangal keyfi.

Sizde bu hafta birtane batırmalı termometre BT20 kazanma şansını kaçırmayın:

Kazanmak çok kolay:

■ facebook.com/trotecturkiye sayfamızı beğenin
■ Yarışma için paylaşılan görseli/yazıyı beğenin
■ Yorum olarak bu batırmalı termometreyi ramazan ayında hangi hazırlıklar için kullanmak istediğinizi yazın
■ Yarışmamız herkese açık olarak paylaşılabilir
■ Başlangıç: 16.05.2018, Son gün: 23.05.2018
■ Bu yarışmanın Facebook ile bağlantısı yoktur veya Facebook tarafından desteklenip organize edilmez. Yarışmamıza katılarak şartları kabul etmiş olur ve kazanan kişinin adını sayfamızda açıklanmasını onaylamış olursunuz.

 

Katılma Şartları:

Trotec’in Facebook Yarışmaları için Genel Katılım Şartları

06 Mart 2018 Salı

1. Katılım 

Yarışmaya katılarak katılım şartlarını kabul etmiş olursunuz. 18 yaşını dolduran ve Türkiyede yaşayan herkes yarışamaya katılabilir. Trotec End.Ürn.Tic.Ltd.Şti’in çalışanları, tanıdıklar ve ortaklar yarışmanın dışında kalır.

2. Kazançlar 

Yarışma yazısında yazılan hediyeler çekilişe açıktır. Nakit ödeme mümkün değildir. Kazanılan hediyeler ücretsiz kargoya verilir.

3. Süreç 

Yarışma sadece Facebook üzerinden gerçekleşir. Yarışmaya katılmak için yarışmacı kendi Facebook sayfası ile www.facebook.com/trotecturkiye sayfasınında yayınlanan yarışma yazısını beğenmeli, sorulan soruyu cevaplamalı ve www.facebook.com/trotecturkiye sayfasını beğenmelidir. Başlangıç ve bitiş yarışma yazısında belirtildiği gibidir. Yazıda başka birşey yazılmadığı sürece, hediyeler tesadüf olarak veya bağımsız jürü tarafından seçilir. Doğru katılım için doğru karar Trotec End.Ürn.Tic.Ltd.Şti tarafından verilir. Trotec End.Ürn.Tic.Ltd.Şti seçimi açıklamak zorunda değildir. Yarışma süresi bittikden sonar gerçekleşen katılımlar geçersizdir. Çekiliş yarışma bitişinden kısa bir süre sonra gerçekleşir, genelde 24 saat sonra. Kazananların isimleri www.facebook.com/trotecturkiye sayfasında açıklanır. Özel E-Mail adresi sadece kazanan kişiyi bilgilendirmek içindir. Yarışmaya katılım ile mecburiyet söz konusu değildir (örneğin bir ürünü satın alma veya servisden faydalanma). Yarışmacı reklam önlemini onaylamak zorunda değildir.

4. Kazanılanı Kabul Etmek 

Kazanan kişi açıklandıktan sonra hediye 48 saat içinde onaylanmalıdır. Onay bu şekilde gerçekleşir: Kendi özel Facebook sayfanızdan doğru adres bilgilerini ve geçerli bir telefon numarasını www.facebook.com/trotecturkiye sayfamıza göndermeniz gerekir. Onay verilen sürede verilmediğinde hediye süresi dolmuştur ve gönderilmez. Kazanılan hediye Trotec’in dışından gerçekleşen sebeplerden dolayı gönderilmediğinde kazanç onayı ortadan kalkar. Genelde sadece tek bir kargo gönderimi gerçekleşiyor.

5. Bilgi Koruma 

Yarışmacı, verdiği bilgilerin yarışma süresinde kayıt edilmesini ve kazanılan ürünün gönderilmesini için kullanılmasını onaylar. Yarışmadan sonra tüm bilgiler silinir. Bilgilerin üçüncü bir kişiye aktarılmaz.

Bilgilerin incelenmesi için Trotec End.Ürn.Tic.Ltd.Şti genel veri güvenliği beyanı ve genel iş güvenliği beyanı geçerlidir.

6. Mükellefiyet Dışı

Bilgi kayıdında gerçekleşen teknik sorunlar için TROTEC sorumlu değildir. Aynı zamanda www.facebook.com/trotecturkiye sayfası veya yarışma yazısı ulaşılmadığında TROTEC sorumlu değildir.

7. Muafiyet Kuralı 

Yarışmacıların paylaştıkları (resim, link ve yazılar) hakaret, yanlış olay, reklam, marka veya telif hakkını zedeleme içermemelidir. Bununla birlikte, üçüncü taraflar haklarının ihlali iddiasında bulunursa, katılımcı Trotec End.Ürn.Tic.Ltd.Şti tüm iddialardan muaf tutar. Kurallara karşı gelindiğine her yarışmacı bu durum için sorumluluğunu ortaya koymalıdır.

8. Düzenleyen

Trotec End.Ürn.Tic.Ltd.Şti
Oruçreis Mh. Giyimkent Cd.
14. Sok. No. 61
Giyimkent Sitesi
Esenler – İSTANBUL

Temsile yetkili: TROTEC®

Tel.    +90 212 438 56-55
Faks. +90 212 438 56-51
E-posta: [email protected]

Bu yarışmaların Facebook ile bağlantısı yoktur veya Facebook tarafından desteklenip organize edilmez. İlgili partner www.facebook.com/trotecturkiye değildir, Trotec End.Ürn.Tic.Ltd.Şti kendisidir. Tarafından gönderieln bilgiler Facebook’a değil Trotec End.Ürn.Tic.Ltd.Şti ulaşır.

9. Katılım Şartlarında Değişilik – Yarışmanın Önceden Bitirilmesi 

Trotec End.Ürn.Tic.Ltd.Şti katılım şartlarını herzaman değiştirilebilir. Yarışmaları tam veya parçalı olarak belirliönemli nedenlerden dolayı bitirebilir. Teknik sorunlardan (örneğin bilgisayar sistemlerinde virus, manipülasyon veya yazılım hataları) veya yasal durumlarından dolayı yarışma tamamlanamadığında bitirilir.

Bir yarışmacı yüzünden bitirilen yarışmalar için Trotec End.Ürn.Tic.Ltd.Şti hasarın karşılanmasını talep edebilir.

10. Yasal Yol

Yasal yollar mümkün değildir.

Yorum yapın