Toyzz Shop Çekilişi 2018

Toyzz Shop mağazalarında çekilişe katıl aşağıdaki hediyelerden kazanma şansı yakala

1 adet BOLOGNA – MIRABILANDIA SEYAHATİ

10 adet Samsung Galaxy Tab E SM-T560 8GB 9.6″ Beyaz Wifi Tablet

10 adet Hot Wheels DJC05 3 Kademeli Atlayış Yarış Seti.

Kazanma Şansı

Toyzz Shop mağazalarından, 50 TL ve üzeri Hot Wheels ürünlerinden satın alanlar çekiliş hakkı kazanıyor.

 

KATILIM KOŞULLARI

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 27.04.2018 tarih ve 24951361-255.01.02-E.4469 sayılı izni ile düzenlenmiştir.

Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm Toypa Mağazacılık Ticaret A.Ş.’ye ait Toyzz Shop mağazalarından, Mattel Oyuncakçılık Tic. Ltd. Şti.’nin Hot Wheels markalı ürünlerinden tek seferde 50 TL ve katları tutarında (her 50 TL’ye bir şifreli kart) satın alan müşterilere, mağazalardan alınan ürünler için kasalardan verilecek olan üstü kapalı katılım kartındaki şifreyi veya www.toyzzshop.com (ücretsiz) internet sitesi üzerinden tek seferde 50 TL ve katları tutarında (her 50 TL’ye bir şifreli kart) satın alanlar için kargo ile (internet sitesi üzerinden kampanya katılımının son günü alınan ürüne ait fatura ve şifreli kart, ürün ile birlikte en geç 01.07.2018 tarihinde kargoya verilecektir. Şifre gönderimleri 10.07.2018 saat 23:59’a kadar yapılabilecektir) ürün kutusunun içinde gönderilen, üstü kapalı katılım kartındaki şifreyi fiş/fatura no, fiş/fatura tarihi, ad, soyad, doğum tarihi, adres ve cep telefonu bilgileri ile birlikte www.matteloyuncakkutusu.com/hotwheelscekilis (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana giren müşterilere çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanya, 09 Mayıs 2018 (saat 10:00) – 30 Haziran 2018 (saat 22:00) tarihleri arasında yürütülecektir.

Çekiliş; 13 Temmuz 2018 tarihinde saat 10:00’da Empati Reklam Görsel Hizmetler Organizasyon Promosyon Gıda ve Tic. A.Ş. (Toplantı Odası) – Salih Omurtak Cad. No:56 Koşuyolu – Kadıköy / İstanbul adresinde yapılacaktır.

Kazanan talihliler; 16 Temmuz 2018 tarihinde Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrıca asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır.

31 Temmuz 2018 tarihi akşamına kadar başvurmayan asil talihliler ile 15 Ağustos 2018 tarihi akşamına kadar başvurmayan yedek talihlilere ikramiyeleri verilmez. İkramiye son teslim tarihi 05 Eylül 2018’dir.

Çekiliş Hediyeleri; 1 adet BOLOGNA – MIRABILANDIA SEYAHATİ (3-4-5 Eylül 2018 tarihlerinde, 2 gece – 3 gün, 4* otelde, 3 kişilik odada oda kahvaltı konaklama, Türk Hava Yolları ile İstanbul / Bologna / İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti, Bologna Havalimanı / Otel / Bologna Havalimanı transferleri, Havalimanı vergileri, Mirabilandia Oyun Parkı’na giriş ve rehber hizmeti (1 gün), Otel / Mirabilandia Oyun Parkı / Otel transferleri (1 gün) dahildir. Seyahat ikramiyesi İstanbul Havalimanında başlar ve biter. İstanbul Havalimanına ve Havalimanından ikamete kadar olan ulaşım masrafları, tüm şahsi harcamalar, vize ve pasaport işlemleri, yurtdışı çıkış harcı ve ilgili masraflar talihliye aittir. Seyahat ikramiyesi talihli dışında başka biri tarafından kullanılamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. Seyahat talihli ile birlikte 3 kişiliktir.) Hediye birim fiyatı 16.500,00 TL’dir. 10 adet Samsung Galaxy Tab E SM-T560 8GB 9.6″ Beyaz Wifi Tablet. Hediye birim fiyatı 699,00 TL’dir. 20 adet Hot Wheels DJC05 3 Kademeli Atlayış Yarış Seti. Hediye birim fiyatı 129,99 TL’dir.

www.matteloyuncakkutusu.com/hotwheelscekilis (ücretsiz) internet sitesinden katılımlar ücretsizdir.
Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir.
Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
Kampanya tarihleri arasında yapılan alışverişin iptal veya iade edilmesi durumunda, çekiliş hakkı da iptal edilecektir.
Şifreli kartın okunabilir şekilde saklanması, katılımcıların sorumluluğundadır.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Katılımcı, bu çekilişe katılmakla, Mattel Oyunçakçılık Tic. Ltd.Şti’ye, Mattel Inc.’e ve bağlı şirketlerine, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, websitesine girmiş bulunduğum veya gireceğim tarafıma veya velisi/vasisi bulunduğum çocuğa ait kişisel verilerin yukarıda sayılan ve ayrıca çekiliş, reklam, tanıtım, satış, pazarlama, bilgilendirme, promosyon, kampanya bildirimi, üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amaçlarıyla kullanılmasına, işlenmesine, 3. şahıslarla paylaşılmasına, saklanmasına ve yurtdışına transferine, kendi özgür iradem ile hiçbir baskı altında kalmadan açıkça rıza göstermiş olduğumu kabul etmiş sayılacaktır.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
www.toyzzshop.com (ücretsiz) internet sitesi üzerinden kampanya katılımının son günü alınan ürüne ait fatura ve şifreli kart, ürün ile birlikte en geç 01.07.2018 tarihinde kargoya verilecektir. Şifre gönderimleri 10.07.2018 saat 23:59’a kadar yapılabilecektir.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
İkramiye tesliminde, fiş/fatura ve şifreli kart ibrazı zorunludur.
Mattel Oyuncakçılık Tic. Ltd. Şti., Toypa Mağazacılık Ticaret A.Ş., Empati Reklam Görsel Hizmetler Org. Prom. Gıda ve Tic. A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Çekilişle ilgili bilgi almak için 0216 326 88 34 no’lu firma telefonuna başvurulabilir. Bu kampanyaya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Yorum yapın