Teknosa Facebook Yarışması – Kim ses sistemi ister?

Kim ses sistemi ister?

Afilli uğraşlara gerek yok. Harika bir ses sistemiyle Tv izlemenin nasıl hissettirdiğini emoji kullanarak bize anlat, belki de kazanan sen olursun.

“Kim Yarışma İster?” Yarışması – Ses Sistemi Katılım Koşulları
· Yarışma 17 Nisan 2018 saat 14:00’da başlayarak – 22 Nisan 2018 saat 23:59’a kadar Teknosa Facebook (www.facebook.com/teknosa) ve Teknosa Twitter (https://twitter.com/teknosa) sayfaları üzerinden gerçekleştirilecektir.
· Katılımcıların Teknosa Facebook ve Twitter hesaplarında paylaşılacak içeriğe emoji kullanarak yorum yapmaları gerekmektedir. Yorumda/reply’da ses sistemiyle Tv izlemenin nasıl hissettirdiği anlatılmalıdır.
· Emojilerle yorum yazan kullanıcılar arasından 1 (bir) kazanan jüri tarafından yaratıcılığına göre belirlenecektir.
· Aynı yorumun yazılması durumunda, ilgili yorumu ilk yazan kullanıcı yarışmaya katılmaya hak kazanacaktır.
· Kazanan katılımcıya ödül olarak JBL Bar Studio 2.0 Bluetooth Soundbar verilecektir.
· Yarışmaya katılmak isteyen kullanıcılar, 17 Nisan 2018 saat 14:00’da başlayarak – 22 Nisan 2018 saat 23:59’a kadar Facebook’tan yorum yazarak, Twitter’dan ise reply yaparak katılabilirler.
· Kazanan kullanıcı 24 Nisan 2018 tarihinde Teknosa Facebook ve Teknosa Twitter resmi sosyal medya hesaplarından yarışma içeriğinin altında açıklanacaktır.
· Ödül kazanan kişinin iletişim bilgilerini 26 Nisan 2018 tarihinde saat 20:00’ye kadar Teknosa’ya Facebook ya da Twitter üzerinden özel mesaj yolu ile iletmesi zorunludur.
· Katılımcıların kampanyaya katılımlarının geçerli sayılabilmesi için Teknosa Facebook hesabını beğenmeleri, Teknosa Twitter hesabını takip etmeleri gerekmektedir. (www.facebook.com/teknosahttps://twitter.com/teknosa)
· Katılımcılar kampanyaya birden fazla yorum yazarak katılabilirler.
· Bir kişi, bir kez ödül kazanma hakkına sahiptir. Katılım ücretsizdir, katılım için herhangi bir ticari koşul bulunmamaktadır.
· Kazanan kişi, Serap Balkan, Aslıhan Yılmaz ve Alican AslanTeknosa jürisi tarafından belirlenecektir.
· Paylaşılan yorumların içeriğe uygun olması gerekmektedir. Küfür ve rencide edici yaklaşımlar olmamalıdır. Konsept dışındaki yorumların paylaşılması içeriğe uygunsuzluk olarak kabul edilecektir.
· Paylaşılan yorumların içeriğe uygun olmaması durumunda yorumların yarışmada dikkate alınması kararı Teknosa’nın insiyatifindedir.
· Teknosa önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.
· Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılsalar dahi hediye kazanamazlar.
· Yarışmaya Türkiye dışından kimse katılamaz, katılsalar dahi hediye kazanamazlar.
· Kazanılan hediye farklı türde hediyelere dönüştürülemez.
· Teknosa, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
· Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.
· İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler kazananlar tarafından ödenir.
· Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Teknosa İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
· Teknosa İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
·Teknosa İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi ve 4129Grey çalışanları ile 1. derece yakınları ödül kazanamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
· Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Teknosa İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi’nin kayıtları esas alınacaktır.
· Bu kampanyanın Facebook ve Twitter sitesi ile ilgisi yoktur. Oluşabilecek aksaklıklardan Facebook ve Twitter sorumlu tutulamaz.
· KDV ve ÖTV hariç diğer tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihliye aittir. Yarışmaya katılan herkes katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Yarışma ödülü başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez. Genel ahlak kurallarına uymayan içerikler değerlendirilmeyecektir.
· Bu kampanya MPİ’nin 13/04/2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.3929 sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır.

Çekiliş Sonucu

Asil Talihli

Mücahit Yıldırım

Yorum yapın