Taurus AVM Anında Hediye Kampanyası

300 TL ALIŞVERİŞE ANINDA HEDİYE KAZAN

2018 ANINDA KAZAN HEDİYE KAMPANYASI KATILIM KURALLARI

 1. Kampanyaya sadece Taura Card sahipleri katılabilirler.
 2. Kampanyaya konu hediyeler stoklarla sınırlı olup stoklar tükendiği zaman kampanya son bulur.
 3. Taurus Alışveriş Merkezi bünyesindeki mağaza ve kiosklardan 25.05.2018 – 03.06.2018 tarihlerinde aynı gün içinde gerçekleştirilecek her 300 TL’lik alışveriş karşılığı 1 kez butona basma hakkı verilecektir.
 4. Her Taura Card sahibi kampanya boyunca 3 kez kampanyaya katılabilir.
 5. Kampanyaya Taurus Balgat Alışveriş Merkezi Yatırım A.Ş. ortakları ve çalışanları, güvenlik ve temizlik elemanları, JLL çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamazlar.
 6. Kampanyaya Taurus Alışveriş Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren işletme sahipleri ve çalışanları, kamu kurum ve kuruluşları, tüzel kişiler ve sermaye şirketleri katılamazlar.
 7. Danışma noktasına alışveriş fişi/faturasıyla gelen Taura Card sahibi her ziyaretçi, işlemini onaylattıktan sonra üzerinde adı ve soyadının yazılı bulunduğu bilgisayar çıktısı ile birlikte hediyesini almaya hak kazanır.
 8. Tüm alışverişe konu faturalar ilgili Taura Card sahibi adına düzenlenmiş olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalara işlem yapılamaz.
 9. Telefon (sabit veya mobil hatlı) ve ADSL faturası ödemeleri, banka işlemleri ile şans ve talih oyunları harcamaları, alkol ve tütün mamulleri kampanyaya dâhil edilmeyecek ve bu ödemeler/harcamalar karşılığında hediye hakkı verilmeyecektir.
 10. Kampanya ile ilgili bilgi için (0312) 2216262 no.lu telefon aranabilir.

“Taurus AVM Anında Hediye Kampanyası” üzerine bir yorum

 1. taura card sahibi olmak için ne yapmamız gerekiyor nereye başvuru yapıcaz aceba bilgi alabilirmiyim

  Cevapla

Yorum yapın