Katılım Koşulları

Bu Kampanyaya katılım göstererek işbu Katılım Koşullarına (“Koşullar”) tabi ve bunlarla bağlı olduğunuzu kabul etmekte ve aşağıda belirtilen tüm uygunluk gerekliliklerini karşıladığınızı beyan etmektesiniz.

1. Organizatör

İşbu Kampanya; Tatilbudur Seyahat Acenteliği ve Turizm A.Ş. (“Organizatör”) tarafından düzenlenmektedir.

2. Kampanya (“Kampanya”)

Kampanya Tatilbudur Seyahat Acenteliği ve Turizm A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 23.12.2019 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.12099 sayılı izni ile 01.01.2020(00:01) – 31.03.2020(23:59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, www.tatilbudur.com (ücretsiz) internet adresinden, Tatilbudur.com yetkili acentelerinden, Tatilbudur (Ios ve Android ücretsiz uygulaması) mobil uygulamasından veya 0 850 333 3 333 / 444 0 484 çağrı merkezi telefon numaraları üzerinden adresi üzerinden gerçekleştirilecektir.

3. Uygunluk

3.1 Bu Kampanyaya katılmak ve ödül kazanmak için aşağıdaki uygunluk kriterlerini karşıladığınızı beyan ve garanti etmektesiniz:

  • Katılım tarihinde 18 yaşını doldurmuş bir gerçek kişi olduğunuzu kabul etmektesiniz. 18 yaşını doldurmamış kişilerin bu Kampanyaya katılmasına veya Kişisel Verilerini (İletişim bilgileri, Kampanya ile ilintili olarak vermiş olduğunuz yanıtlar ve sizinle ilgili tüm veriler) Organizatöre iletmesine veya başkaca şekillerde ibraz etmesine izin verilmemektedir. Kişisel Verilerinizi tarafımıza iletmeniz gönüllülük esasına dayalı olup, gerekli tüm Kişisel Verileri sağlamamanız halinde Kampanyaya katılmanız mümkün olmayacaktır.
  • Kampanya, yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden kişilere açıktır. Ulusal veya yerel kanunlar uyarınca Kampanyaya katılımınızın yasak olduğu durumlarda Organizatörün sorumlu tutulmayacağını hatırlatmak isteriz. Bu Kampanya katılmak için kanuni veya diğer bir hak söz konusu değildir.

3.2 Organizatör; kendi takdirine tabi olarak ve dilediği tarihte gerekli görüldüğü durumlarda yaşınızın, kimlik bilgileriniz, e-posta adresiniz ve/veya sağlanan diğer bilgilerinizin doğrulama hakkını saklı tutar.

3.3 Kampanyaya Tatilbudur Seyahat Acenteliği ve Turizm A.Ş. ve Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti çalışanları katılamaz. Bu kişiler Kampanyaya katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.

4. Katılım Kuralları, Seçim Süreci Ve Ödüller

4.1 Katılım Kuralları: Tatilbudur.com yetkili acentelerinden, Tatilbudur (Ios ve Android ücretsiz uygulaması) mobil uygulamasından veya 0 850 333 3 333 / 444 0 484 çağrı merkezi telefon numaraları üzerinden tek seferde 1.500 TL ve katları tutarında (Rezervasyon sonrasında kesilen fatura üzerindeki her 1.500 TL için 1 çekiliş hakkı) rezervasyon yapanlara fatura bilgileri (ad, soyad, adres, telefon, fatura no ve fatura tarihi) üzerinden çekiliş hakkı verilecektir.

4.2 Çekiliş: 07.04.2020 tarihinde, saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promo Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sk. No:30 D:1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda, isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

4.3 Kazananlar 09.04.2020 tarihli Birgün gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asli ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Tatilbudur Seyahat Acenteliği ve Turizm A.Ş. sorumlu tutulamaz.

4.4 Ödül: Çekilişte 1 kişi 7.749,00 TL değerinde Apple iPhone 11 128 GB Cep Telefonu, 2 kişi 3.099,00 TL değerinde Apple Watch Series 5 (40mm), 3 kişi 1.300,00 TL değerinde Beats Solo 3 Wireless Kulaklık ikramiyesi kazanacaktır.

4.4 İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. Ödül görselleri ve verilen ödülün özellik ve renkleri farklılık gösterebilir.

4.5 Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 24.04.2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 09.05.2020 tarihine kadar kimlikleri ve faturaları ile Yeni Markera Çekiliş Org. ve Promo. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ ye başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği ve faturası ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. İkramiye tesliminde fatura ibrazı zorunludur. Faturanın okunabilir şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır. Kredi kartı puanları ve/veya hediye çekleri ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Tatilbudur Seyahat Acenteliği ve Turizm A.Ş., Tatilbudur.com yetkili acenteleri ve Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

5. Bildirim Ve Ödülün Alınması

5.1 Katılımda verilen bilgilerin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Kampanya tarihleri arasında rezervasyonlarını iptal eden müşterilerin çekiliş hakları iptal edilecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle Tatilbudur Seyahat Acenteliği ve Turizm A.Ş. sorumlu tutulamaz. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

5.2 Kazanan asil talihlilere ulaşılamaması veya kazanan asil talihlilerin müsait olmaması halinde, 07.04.2020 tarihinde yapılan çekilişte belirlenen yedek talihliler sırasıyla ikramiye hakkına sahip olacaklardır.

5.3 Ödül kişiye özel olup, devredilemez ve sizin adınıza üçüncü bir tarafça alınamaz.

5.4 Kazananlardan biri olmanız halinde, Organizatörün adınız, soyadınız, takma adınız gibi size ait bilgileri yukarıda belirtilen hükümler çerçevesinde ifşa edebileceğini kabul etmiş sayılırsınız.

6. Bilgilerin Toplanması Ve Veri Gizliliği

Kişisel Verilerinizin yasal mevzuata uygun olarak toplanması, saklanması ve işlenmesine muvafakat etmektesiniz. Kampanya için Organizatörün Kişisel Verilerinizi nasıl topladığı, sakladığı ve işlediği hakkındaki bilgileri Organizatörün ana web-sayfasında (tatilbudur.com) yer alan Aydınlatma Metninden öğrenebilirsiniz. Bu Kampanyaya katılmak yasal bir hak değildir. Organizatör, herhangi bir sebeple Kampanyaya katılamamanız halinde sorumluluk kabul etmez.

7. Genel Hükümler

7.1 Koşulların herhangi bir hükmünün geçersiz, kanunlara aykırı veya uygulanamaz nitelikte bulunması halinde; bu durum geriye kalan hükümlerin geçerliliğini, kanunlara uygunluğunu ve uygulanabilirliğini hiçbir şekilde etkilemeyecek veya bu sayılanlara halel getirmeyecektir.

7.2 Bu Koşullar Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olup, taraflar Organizatörün yerleşik bulunduğu yerdeki yetkili mahkemelerin münhasır yargı yetkisini kabul etmektedirler.

7.3 Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye, hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0212 266 54 04 nolu Markera Kampanya Danışma Hattı’ndan ulaşabilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.