Tatil Çekilişi

 

Orion AVM tatil çekilişi kampanyası başlattı

Ağustos boyunca Orion’dan en çok gün ve en çok tutarda alışveriş yaparak kampanyaya katılan birinci kişi “çift kişilik Doğu Anadolu Turu”, ikinci kişi “çift kişilik Ege Rüyası Turu” kazanıyor.
Çorlu Travel tur firması ile bu hediyelerden faydalanabilirsiniz..

Hediye

 • 1 Adet çift kişilik doğu anadolu turu
 • 1 adet çift kişilik ege rüyası turu

Son Katılım Tarihi

31 Ağustos 2021


Katılım

Orion AVM de o para kart ile yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişler ve katlarında çekiliş hakkı kazanıyorsunuz


Koşullar

 • Orion’dan Tatil Hediyesi kampanyası 1-31 Ağustos 2021 tarihleri arasında düzenlenecektir. Kampanya sonucunda en çok gün ve en çok tutarda alışveriş yapan birinci kişi “çift kişilik Doğu Anadolu Turu”, ikinci kişi “çift kişilik Ege Rüyası Turu” kazanacaktır.

  2 – O-Para Kart sahibi müşteriler kampanyaya, belirlenen tarihler arasında ve aynı gün içinde yaptıkları 100 TL ve üzeri alışverişlerini Danışma’ya kaydettirerek katılabilirler. O-Para Kart sahibi olmayanlar Danışma’dan O-Para Kart başvurusunda bulunarak kart sahibi olabilirler.

  3 – Kampanyaya katılım için, O-Para Kart sahibi olunması, yapılan alışverişlerin fişlerinin danışma tarafından onaylanması ve kaydedilmesi zorunludur. Görevli personel şüpheli gördüğü işlemleri durdurabilir, iptal edebilir. Bu durumda alışveriş yapanlar hiçbir hak talebinde bulunamayacaklardır. Kaydedilen faturaların katılan kişiye ait olması zorunludur.

  4 – Müşterilerimiz, Orion’dan Tatil Hediyesi kampanyasına, 1-31 Ağustos 2021 tarihleri arasında her gün katılabilir. Her gün, sadece o güne ait fiş/faturalar kaydedilebilir. Kazanan belirlenirken öncelikle kaç farklı günde kaydı olduğuna, sonra kaydedilen alışveriş tutarlarına bakılacaktır.

  5 – Fatura ödemeleri, GSM kontör/TL yüklemeleri, hediye çeki kullanılarak yapılan alışverişler, bahis ve şans oyunları, ziynet altın haricindeki altın alışverişleri ile şirketler ve dernekler adına yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

  6 – İrsaliye ve fotokopiler geçerli değildir. Müşteriler fiş veya faturaların asıllarını beyan etmek zorundadır.

  7 – Orion Alışveriş Merkezi, kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Orion Alışveriş Merkezi’nin kampanya tarihlerini değiştirme, kampanyayı günlük olarak durdurma ya da erken bitirme hakkı vardır.

  8 – Kampanyada hediye edilecek turlar Çorlu Travel tarafından icra edilecek olup turun ifasına yönelik tüm sorumluluk ve yetki Çorlu Travel’dadır. Orion AVM sadece kampanyanın yürütülmesi ve sonuçlandırmasından sorumlu olup hediye tatili kazanan kişiye teslim ettiği (talihliye ve Çorlu Travel’a kazananı bildirdiği) anda sorumluluğu sona erer.

  9 – Hediye edilecek tur paketlerine dahil olan ve dahil olmayıp ekstra ücretlendirilecek hizmetler tur firması tarafından belirlenir. Tura katılım şartları ve paket içerikleri hakkında detaylı bilgi almak için Çorlu Travel acentesine 0.282.654 95 95 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  10 – Doğu Anadolu Turu 11-18 Ekim 2021 tarihinde, Ege Rüyası Kayra-Likya Turu 20-26 Eylül 2021 tarihinde düzenlenecek olup hediye turlar, başka bir tur veya aynı turun farklı bir tarihi ile değiştirilemez. Turu kazanan kişi ve kendisine eşlik edecek kişi aynı odada konaklayacaklardır. Birinci derece akrabalar dışında 2 bay rezervasyonlar kabul edilmemektedir. Tura katılacak kişilerin, tur kalkışından en geç 15 gün öncesinde Çorlu Travel’a isimlerinin, TC numaralarının, HES kodlarının, doğum tarihlerinin ve telefon numaralarının bildirilmesi gerekmektedir.

  11 – Orion Alışveriş Merkezi bünyesindeki tüm çalışanlar ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar, katılmış olsalar dahi hak iddia edemezler.

  12 – Kampanyaya katılan tüm müşterilerimiz yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.


 

Yorum yapın