Tahincioğlu Gayrimenkul BAUSuperMassive Forması Kazan

Sponsoru olduğumuz BAUSuperMassive eSports’a 22 Nisan Pazar günü Royal Bandits ile yapacağı 2018 Kış Mevsimi Final maçında başarılar dileriz!

League of Legends oynamaktan en çok keyif aldığın 3 arkadaşını yorumda etiketle 3 adet orijinal maç formasından 1’ini kazanma şansı yakala! Tahincioğlu Facebook ve Instagram hesaplarını da takibe almayı unutma!

Tahincioğlu GMK 19.04.2018 Yarışma Kuralları

Yarışma Tahincioğlu Instagram sayfası (https://www.instagram.com/tahincioglugmk/) ve Facebook sayfası üzerinde 19.04.2018 tarihinde saat 18:00’da başlayıp, 26.04.2018 Perşembe günü 12:00’da sona erecektir. Kullanıcılardan, Tahincioğlu Facebook ve Instagram sayfalarında yayınlanan görselde üç arkadaşını etiketlemeleri ve ilgili sayfaları beğenmeleri/takibe almaları beklenmektedir. Yarışma sonucunda, yorumda arkadaşını etiketleyenler arasından seçilecek 3 kişi 1 adet SUP’18 Maç Forması kazanacaktır. İlgili yarışmaya katılanlar arasından ödül kazanan katılımcıların, iletişim bilgilerini en geç 26.04.2018 Perşembe günü saat 18:00’a kadar iletmeleri gerekmektedir. Belirtilen tarihe kadar iletişim bilgilerini iletmeyen kullanıcıların hakkı yedek kullanıcılara devir edilir.
Yarışmaya katılım ücretsizdir. Farklı isim ve/veya e-posta adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir. Katılımcıların Tahincioğlu Gayrimenkul Facebook veya Instagram hesabını takip etmeleri gerekmektedir. Kazanan kişiler, 26 Nisan 2018 Perşembe günü saat 13.00’da Tahincioğlu Gayrimenkul’e ait Facebook ve Instagram hesaplarından açıklanacaktır.
Yarışma, Facebook ve Instagram ile alakalı değildir. Facebook ve Instagram yarışmayı yönetmemekte, maddi olarak desteklememekte veya yarışmadan maddi çıkar sağlamamaktadır.
Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez. Yarışmaya katılan kullanıcıların, yarışma bitip, ödülleri tespit edilene kadar kanallar üzerinde kullandıkları isim/takma isimleri değiştirmemeleri gerekmektedir.
Kampanya sonunda kazanan kişilerden istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Tahincioğlu Gayrimenkul sorumlu değildir. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler.
Tahincioğlu Gayrimenkul, yarışmayı herhangi bir anda iptal etme veya kısaltma, değiştirme, durdurma veya geçersiz kılma hakkını hiçbir sorumluluk altında kalmadan veya tazminat istemsiz saklı tutar.
Yarışmaya içerik gönderen herkes yukarıda tanımlanan Katılım Şartları’nı okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

 

Yorum yapın