Supradyn Hediye Paketi Çekilişi 2019

Muhteşem bir haberimiz var! Hemen linke tıklayın, çekilişe katılın ve Supradyn Hediye Paketi’ni kazanacak 1000 kişiden biri olma şansını yakalayın.


Hediye

  • 1.000 kişiye Supradyn Multivitamin Paketi (

Son Katılım Tarihi

30 Eylül 2019


Katılım

www.supradyn.com.tr


Koşullar

1. Kampanya 01.09.2019 (Saat:00.01) – 30.09.2019 (Saat:23.59) tarihleri arasında Bayer Türk Kimya Sanayi Ltd. Şti. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 09.08.2019 tarihli ve 40453693-255.05.02-E.7649 sayılı yazısıyla izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
2. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Supradyn ürünlerinin tanımı amacıyla www.supradyn.com.tr (ücretsiz) internet sitesinde yer alan Supradyn ürünleriyle ilgili anketi cevaplayıp katılım formunu ad, soyad, adres, telefon, e-mail bilgileriyle birlikte dolduranlara 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
3. Çekiliş 09.10.2019 tarihinde saat 14:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir. Çekiliş sonucunda 1.000 kişiye Supradyn Multivitamin Paketi (1 adet Supradyn Film Kaplı Tablet, 1 adet Supradyn Energy Fast Action) (Birim değeri: 87,40 TL) hediye edilecektir.
4. Çekiliş sonuçları 12.10.2019 tarihinde www.supradyn.com.tr internet sitesinde yayınlanacaktır.
5. Kampanyaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için ticari bir koşul aranmamaktadır.
6. Kampanyaya Bayer Türk Kimya Sanayi Ltd. Şti. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bayer Türk Kimya Sanayi Ltd. Şti.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
7. Bayer Türk Kimya Sanayi Ltd. Şti. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.    
8. Çekilişe sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
9. Bayer Türk Kimya Sanayi Ltd. Şti.’nin kazananlar ile birebir bağlantıya geçme zorunluluğu yoktur. Ödül kazanan tüm yarışmacıların ilgili internet sitesini takip etmeleri kendi sorumluluklarındadır. Bayer Türk Kimya Sanayi Ltd. Şti. tarafından gönderilebilecek herhangi bir epostanın/mesajın/özel mesajın kazananlar tarafından herhangi bir şekilde alınamaması durumunda Bayer Türk Kimya Sanayi Ltd. Şti. hiçbir sorumluluk kabul etmez.
10. Ödül kazanan kişiler mutlaka iletişim bilgilerini eksiksiz şekilde paylaşmalıdır. Aksi takdirde haklarını kaybederler.
11. Katılımcılar, yukarıda belirtilen ödül kazananın ilan edileceği tarihin, ödül kazanana haber verilecek tarihin ve ödül kazanan asil kişinin başvuru tarihinin, gerek duyulduğu takdirde Bayer Türk Kimya Sanayi Ltd. Şti. tarafından değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılırlar.
12. Katılımcılar, bu kampanyaya katılarak kampanya kapsamında verdiği kişisel bilgilerin, görüşlerin ve materyallerin sadece Bayer Türk Kimya Sanayi Ltd. Şti. tarafından kayıt ve muhafaza edilmesini, sadece Bayer Türk Kimya Sanayi Ltd. Şti. tarafından kullanılmasını kabul ve taahhüt ederler.
13. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.
14. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Bayer Türk Kimya Sanayi Ltd. Şti.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
15. Kampanyaya katılanlar Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar.

Yorum yapın