Sompo Japan Sigorta Forma Çekilişi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız şerefine Beşiktaş Sompo Japan’ın yeni formasını kazanmaya ne dersiniz?


O halde; yorumda en sportif üç arkadaşınızı etiketleyin, imzalı formalardan birini kazanacak 5 şanslı kişiden biri olun!

 

Kampanya 18.05.2018 günü saat 11:30 – 24.05.2018 günü saat 12:00 tarihleri arasında Facebook üzerinde https://www.facebook.com/SompoJapanSigorta/ adresinde gerçekleşecektir. Yarışma kapsamında kullanıcılar, paylaşılan yarışma görselinin altına en sportif 3 arkadaşını yorumda etiketleyeceklerdir. Kazanan kullanıcılar 24.05.2018 tarihinde açıklanacak olup, Sompo Japan Sigorta jürisi tarafından 5 kişi belirlenecektir. Yarışmaya katılacak kullanıcıların ödüle hak kazanabilmesi için Facebook’ta Sompo Japan Sigorta resmi hesabını beğeniyor olması zorunludur. Kampanyaya katılan herkes, Sompo Japan Sigorta ile talep edildiğinde iletişim bilgilerini paylaşmayı kabul eder. Kampanya sonunda kazanan kişiler ile direkt mesaj ile iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanan kişilerden istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Sompo Japan Sigorta sorumlu değildir. Sompo Japan Sigorta kazanan kişilerle iletişime geçtikten 1 iş günü sonra katılımcıya ulaşamaması durumunda kampanya dahilinde belirtilen ödülü yedek kazanan listesinden seçeceği kişiye devretme hakkına sahiptir. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Sompo Japan Sigorta katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Sompo Japan Sigorta tarafından yapılacaktır. Sompo Japan Sigorta bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Sompo Japan Sigorta yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

 

Yorum yapın