Şimdi Miele’den Hediye Kazanma Zamanı!

Cevabı bul, Hediye kazan!

Miele’nin hangi elektrik süpürgesi modeli 7 yıl garantilidir?

Doğru cevabı bulun, yorumlara ekleyin ve çamaşır yıkamada devrim yaratan Ultracolor Sıvı Deterjan ve Çamaşır Yumuşatıcısı kazanma şansı yakalayın!

 

1- Miele Facebook yarışması www.facebook.com/Miele.Turkiye adresi üzerinden gerçekleşecektir. Yarışma 18 Nisan 2018 tarihinde başlayacaktır ve 21 Nisan 2018 Cumartesi günü saat 17:00’da sona erecektir. Bu tarihten sonra yapılan katılımlar dikkate alınmayacaktır. Kazananlar 22 Nisan 2018 Pazar günü yarışma görselinin altına yorum olarak açıklanacaktır.
2- “Şimdi Miele’den hediye kazanma zamanı! Miele’nin hangi elektrik süpürgesi modeli 7 yıl garantilidir?” yarışma postunun altındaki yorumlar kısmına doğru yanıtı yazan ve Miele Facebook hesabını takip eden kişiler arasından yapılacak seçim ile 3 katılımcı 1’er adet Ultracolor Sıvı Deterjan ve 1’er adet Çamaşır Yumuşatıcısı hediye kazanacaktır.
3- Aynı katılımcı, söz konusu yarışma dönemi boyunca sadece 1 kez ödül kazanabilmektedir.
4- Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Facebook platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı Miele Türkiye sorumluluk kabul etmemektedir.
5- Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.
6- Yarışmaya sadece Türkiye sınırları içerisinden katılım gösterilebilir, yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar. Kazansalar bile ödülleri gönderilmez. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez. Kazanılan tüm ödüllerin teslimat masrafları (sadece Türkiye sınırları içerisinde) Miele Türkiye’ye aittir. Ödülün teslim edilmesi için katılımcının teslim sırasında nüfus cüzdanını yanında bulundurması gerekmektedir. Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Miele Türkiye sorumlu değildir.
7- Yarışma Seçici Kurulu: – Orçun Çanak – Miele E-Ticaret ve Satış Yöneticisi – Lale Bursa – Sosyal Medya ve Ticaret Pazarlama Yöneticisi – Eyüp Ünal – Ajans Başkanı

 

Çamaşır yıkamada devrim yaratan Ultracolor Sıvı Deterjan ve Çamaşır Yumuşatıcısı kazanan 3 şanslı yarışmacımızın isimleri belirlendi. Yoğun ilginiz için teşekkür ederiz.

Tebrik ederiz

Yorum yapın