Shell Araba Çekilişi 2019

 deli2go MMM Diye Yeniyor, VINNN Diye Kazandırıyor!


Hediye

  • 1 Adet BMW 4 Serisi Coupé

Son Katılım Tarihi

31 Aralık 2019


Katılım

Deli2Go sandviç çeşitlerinden alanlar çekiliş hakkı kazanıyor


Koşullar

1. Bu kampanya Shell & Turcas Petrol A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 30.07.2019 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.7210 sayılı izni ile 23.09.2019(Saat:00:01)-31.12.2019(Saat:23:59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

2. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki Shell & Turcas Petrol A.Ş.’ye ait tüm Shell Akaryakıt istasyonlarından, Deli2Go sandviç çeşitlerinin (Ton Balıklı, Kaşarlı, Beyaz Peynirli, Hindi Fümeli, Mozzarella&Jambon, Ton Balıklı Çavdar, Tavuk Füme&Kaşar, Jambon&Mozzarella Ciabatta, Jambon&Cheddar Bazlama, Hindi Salam&Dana Salam, Somon Füme, Kaşar&Salam, Mozzarella&Domates Foccacia, Jambon&Mozzarella, Acılı Salsa Soslu Tavuk Dürüm, Kavurma&Kaşar Bazlama, Tavuk&Pesto Panini) herhangi birinden satın alarak ürün paketleri içerisindeki üstü kapalı şifreli katılım kartı üzerindeki şifreyi ad, soyad ve adres bilgileriyle birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 2313 numaralı kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj gönderenlere veya www.shell.com.tr (ücretsiz) internet sitesindeki formu şifre, ad, soyad, adres, gsm no bilgileriyle dolduranlara çekiliş hakkı verilecektir.

3. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğunun ve yeterliliğinin ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

4. Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

5. Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir.

6. Kısa mesaj ile Türk Telekom Mobil, Turkcell, Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir. Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar ücretsizdir, katılımcıya bir bedel yansıtılmayacaktır.

7. www.shell.com.tr internet sitesi üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir.

8. Çekiliş 10.01.2020 tarihinde, saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

9. Çekilişte 1 kişiye BMW 418i Coupé 2019 Model Otomobil (tavsiye edilen perakende satış bedeli 323.309,09 TL) ikramiyesi verilecektir.

10. Kazanan talihliler 16.01.2020 tarihli Takvim Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır.

11. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.

12. Postada meydana gelen gecikmelerden Shell & Turcas Petrol A.Ş. sorumlu tutulamaz.

13. Katılımcının otomobil kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

14. Asil talihlinin, en geç 31.01.2020 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise, en geç 15.02.2020 tarihine kadar kimlikleri, iletişim bilgileri ve ikramiye kazanılan okunabilir şifreli katılım kartı ile [email protected] mail adresine, 02122174121 nolu faksa veya U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok.No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

15. Bu tarihlere kadar kimliği, iletişim bilgileri ve ikramiye kazanılan okunabilir şifreli katılım kartı ile başvurmayan talihliler ikramiyesini teslim alamazlar.

16. Şifreli katılım kartının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.

17. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.

18. Bu çekilişe Shell & Turcas Petrol A.Ş., Shell Petrol A.Ş., The Shell Company of Turkey, Shell Enerji A.Ş. ve U2 Tanıtım çalışanları; Shell & Turcas Petrol A.Ş. bayi ve bayi çalışanları, Shell Petrol A.Ş. acenteleri ve acente çalışanları, AMVG Uluslararası İnternet ve Telekomünikasyon Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler ve Tüzel Kişiler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile hediye kazanamaz.

19. Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz, kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez.

20. KDV ve ÖTV dışında hediye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

21. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

22. Shell bu kampanya kapsamında kaydettiği bilgileri katılanlara erişmek için kampanya süresince hizmet aldığı temsilcilerine, hizmet sağlayıcısı ve/veya alt yüklenicisi ve onların bağlı şirketlerine sağlama hakkına sahiptir.


Yorum yapın