Setrms Ümre Kampanyası

Ümre Seyahati


Hediye

  • 7 kişiye Ümre Seyahati

Son Katılım Tarihi

KAMPANYA SON KATILIM TARİHİ 7 OCAK 2019


Katılım

HER 250 TL’LİK ALIŞVERİŞE 1 ÇEKİLİŞ HAKKI

 


Koşullar

*SETRMS’in Muhteşem UMRE Seyahati Kampanyası 12.12.2018 / 07.01.2019 tarihleri arasında SETRMS Mağazalarından ve Online Alışveriş Sitemizden tek seferde 250 TL ve katları tutarında (Her 250 TL için bir şifreli katılım kartı) alışveriş yapıldığında ödeme noktalarından verilecek olan üstü kapalı katılım kartı üzerindeki şifreyi ‘ www.setrms.com.tr ‘ internet adresine giriş yapıp, kayıt formuna; Şifre, Ad, Soyad, Adres ve Telefon bilgilerini eksiksiz olarak giren tüm katılımcılar her yeni şifre ile bir çekiliş hakkı kazanmış olacaktır.

*’ www.setrms.com.tr ‘ internet sitesinden yapılan katılımlarda; Şifre, Ad-Soyad, Adres, Telefon bilgilerinden herhangi birisinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı iptal olur.

*Hediye tesliminde fiş-fatura ve şifreli kart ibrazı zorunludur.

*Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.

*Seyahat hediyesi hakkını talihliden başkası kullanamaz, devredemez, nakde çeviremez.

*UMRE Seyahati için vize işlemleri ve pasaport işlem ücretleri Seyahat hediyesini kazanan kişiye ait olacaktır.

*Suudi Arabistan vize kuralları gereği 45 yaş altındaki bir kadın tek başına yanında mahremi olmadan Umre’ye gidemeyecektir. Böyle bir durumda talihliye refakat edecek kişinin tüm masrafları, seyahat, pasaport, vize, otel tamamı refakatçinin kendisine ait olacaktır.

*Anlaşma yapılan Tur Şirketinin sunduğu tur paketi haricindeki kişisel taleplerin bedeli kişiye aittir.

*UMRE Seyahati İstanbul’da başlar ve İstanbul’da biter. İstanbul’a kadar olan ulaşım, vize, pasaport işlemleri ve yurt dışı çıkış harcı masrafları talihlilere aittir.

*Umre Seyahati 2019 Yılı Mart ve Nisan ayı içerisinde 7 gün, 6 gece konaklanarak yapılacaktır.

*Seyahat Hediyesi 7 Adet (Yedi) olup tek kişiliktir.

*Kampanya tarihleri arasında alınan ürünün iadesi fiş ve fatura iptali halinde çekiliş hakkı da iptal olur.

*SETRMS Mağazaları çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile seyahat Hediyeleri verilmez.

*Hediyeye konu olan seyahat hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

*Umre Seyahati hediyesi çekilişi 16.01.2019 tarihinde Saat: 14:00’te SETRMS Genel Müdürlük: İvedik Mahallesi Anadolu Bulvarı 1490 Sokak 2/1 Yenimahalle/ANKARA adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 18.01.2019 tarihinde www.setrms.com.tr internet adresinde ve SETRMS’e ait resmi sosyal medya hesaplarında ilan edilecektir.


Yorum yapın