Red Bull Tatil Çekilişi

AÇMA HALKASINDAKİ KODU GİR,

BİRBİRİNDEN ÖZEL RED BULL DENEYİMLERİNDEN BİRİNİ KAZANMA ŞANSINI YAKALA!

Milli Piyango Çekilişi Kapsamındaki Ödüller;
  1. Red Bull  BC One Zürih Deneyimi
  2. Red Bull Cliff Dıving Mostar Deneyimi
  3. Dünya Ralli Şampiyonası Yağız Avcı İle Co Drive Şansı
Ayrıca Onlarca Davetiye Kazanma Şansı
  1. Red Bull Music Festival İstanbul Davetiyesi
  2. Çeşitli Festival Davetiyeleri
  3. Plaj Davetiyeleri

https://www.redbull.com/tr-tr/projects/yazi-kanatlandir/

Milli Piyango Kampanya Katılım Koşulları

Bu kampanya, Red Bull Dağıtım ve Pazarlama Tic. Ltd. Şti. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 17.05.2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.5219 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 25.05.2018 (00.01)- 30.07.2018 (23.59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm satış noktalarından alınan “Red Bull Summer Edition” ürünü açma halkasında dışarıdan görülmeyecek şekilde yer alan şifreyi ad, soyad, adres, gsm no ve e-mail bilgileri ile birlikte www.redbull.com.tr (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana girenler her şifre için 1 çekiliş hakkı kazanarak kampanyaya katılacaklardır. Şifre ve ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. www.redbull.com.tr internet sitesi üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Aynı şifre ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen şifreli katılım geçerli kabul edilecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Çekiliş; 03.08.2018 tarihinde, saat 10:30’da Umut Çekiliş ve Tanıtım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti., Merkez Mah. İzzet Paşa Sk. Ay-Han N.14 D.29 Şişli/İstanbul adresinde, noter huzurunda yapılacak olup dileyen herkesin katılımına açıktır.

Çekilişte

1 kişi, Çift kişilik Zürih Seyahati; (29-30 Eylül 2018 tarihleri arasında 4* otelde 1 gece/2 gün oda+kahvaltı konaklama, Red Bull BC One etkinliği giriş bileti, öğle ve akşam yemekleri, panoramik şehir turu,İstanbul-Zürih-İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri, havaalanı-otel-havaalanı transferleri dahildir. (6.500.-TL),

1 kişi; Çift kişilik Bosna Hersek Seyahati; (8-9 Eylül 2018 tarihleri arasında 4* otelde 1 gece/2 gün oda+kahvaltı konaklama, Red Bull Cliff Diving etkinliği giriş bileti, öğle ve akşam yemekleri, panoramik şehir turu, İstanbul-Saraybosna-İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri, havaalanı-otel-havaalanı transferleri dahildir (4.500.-TL)

1 kişi; 1 kişilik Marmaris Seyahati; (13-14 Eylül 2018 tarihleri arasında 4* otelde 1 gece/2 gün oda+kahvaltı konaklama, Dünya Ralli Şampiyonası etkinliği giriş bileti, öğle ve akşam yemekleri, şehir turu, İstanbul-Muğla-İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri, havaalanı-otel-havaalanı transferleri dahildir. (1.100.-TL) ikramiyesi kazanacaktır.

Vize ve pasaport işlemleri ile belirtilmeyen hizmetler ve şahsi harcamalar talihlilere aittir. Çekiliş sonuçları 05.08.2018 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Çekiliş sonucu belirlenecek talihlilerin seyahate gitmeden önce veya seyahat sırasında kendilerinden kaynaklanan herhangi bir sorundan (Talihlinin uçağı kaçırması, son anda seyahate katılamaması, hastalık, kaza vb.) Red Bull Dağıtım ve Pazarlama Tic. Ltd. Şti. ve ilgili firmalar sorumlu değildir. Seyahat ikramiyesi talihliden başkası tarafından kullanılamaz, devredilemez ve nakde çevrilemez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden Red Bull Dağıtım ve Pazarlama Tic. Ltd. Şti. sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. İkramiye kazanan asil talihlilerin 20.08.2018 ve yedek talihlilerin 04.09.2018 tarihine kadar kimlikleri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli açma halkası ve iletişim bilgileri ile [email protected] mail adresine, 0212 291 91 93 nolu faksa ya da Umut Çekiliş ve Tanıtım’a şahsen başvurmaları gereklidir. Başvuruda bulunarak talep edilen belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini alamaz. İkramiye tesliminde; ikramiye kazanılan okunabilir şifreli açma halkası ibrazı zorunludur. Şifreli açma halkasının okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır. Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma sorumluluğu talihlilere aittir. 18 yaşından küçükler, Red Bull Dağıtım ve Pazarlama Tic. Ltd. Şti. ve Umut Çekiliş çalışanları kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İkramiye bedeli içinde bulunan ÖTV ve KDV hariç, diğer yasal yükümlülük, vergi ve harcamalar talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgi www.redbull.com.tr internet sitesindedir.

 

Yorum yapın