Radyum Ödüllü Yarışma

Ödüllü Yarışma Başladı!

Yaz tatili için çocuklarınıza Şapka ve Fil Yayınevi tarafından yayınlanan “Kes Giydir Eğlen Meslekleri Öğren” kitabını hediye ediyoruz. Çocukların kes giydir aktivitesiyle meslekleri daha yakından tanıyabileceği, bilmecelerle eğlenebileceği bu kitabı kazanacak 4 kişiden biri olmak için;

Radyum ve Şapka ve Fil Yayınevi Facebook sayfalarını beğen.
-Bu görselin altına 3 kişiyi etiketle.
Yarışmaya Instagram’dan da katılarak şansınızı artırabilirsiniz.

Katılım koşulları:
-Yarışma 4 Haziran – 11 Haziran 2018 tarihleri arasında Radyum Workwear Facebook, Instagram sayfaları üzerinden gerçekleştirilecektir.
– Radyum Workwear üzerinden düzenlenecek olan yarışmada takipçilerimiz yarışma kurallarını yerine getirerek yarışmaya katılmaya hak kazanırlar. Yarışmaya katılımın sağlanabilmesi için 2 ayrı sosyal medya hesabından birinde;
– Facebook için Radyum Workwear ve Şapka ve Fil Yayınevi Facebook hesaplarının beğenilmesi ve yarışma görselinin altına yorum olarak 3 kişinin etiketlenmesi,
– Instagram için Radyum Workwear ve Şapka ve Fil Yayınevi Instagram hesaplarının takip edilmesi ve yarışma görselinin altına yorum olarak 3 kişinin etiketlenmesi gerekmektedir.
-Yarışma sonunda katılım koşullarına uyanlar arasından çekiliş sonucunda belirlenecek 4 kişi Şapka ve Fil Yayınevi tarafından yayınlanan “Kes Giydir Eğlen, Meslekleri Öğren” kitabını kazanacaktır.
– Kazanan takipçilerimiz hakkını başkasına devredemez.
– Yarışma kazananı 13 Haziran 2018 günü Radyum Workwear Facebook ve Instagram sayfalarımızdan açıklanacaktır.
– Kazanan yarışmacılar iletişim bilgilerini direkt mesaj yolu ile tarafımıza eksiksiz ilettikten sonra kendisiyle ödülü hakkında iletişime geçilecektir.
– Yarışma tüm katılımcılara açıktır.
– Katılımcılar sadece kendilerine ait iletişim bilgileriyle yarışmaya katılabilirler ve gönderdikleri iletişim bilgilerinin kendilerine ait olduğunu kabul ve taahhüt ederler.
– Bu kurallarda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yarışmayı durdurma yetkisi, Radyum Workwear inisiyatifindedir.
– Katılımcı ödül hakkını başka bir kişiye devredemez, ödül karşılığı nakit talep edemez ya da ödülünü değiştiremez.

Yorum yapın