Primemall Avm Para Ödüllü Çekilişi 2019

50 Kişiye 1000 TL Yüklü Param Kart Hediye!


Hediye

 • 50 Adet 100 TL

Son Katılım Tarihi

Tarih


Katılım

Aynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı)


Koşullar

 • “Primemall Antakya Alışveriş Merkezi” çekiliş kampanyası Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü’nün 18.06.2019 tarih ve 40453693-255.01.02-E.5584 sayılı izni ile 22.06.2019 – (Saat: 10.00) – 25.08.2019 – (saat: 22.00) tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Söz konusu tarihler arasında, Primemall Antakya Alışveriş Merkezi Akasya Mahallesi Şükrü Balcı Cad. No:149 Antakya/HATAY adresinde bulunan tüm mağazalar ve standlardan (Primemall Antakya Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/ dakika yüklemeleri, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek alışverişleri, şans oyunları ve kuyum alışverişleri kampanyaya dahil değildir.) aynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, danışma bankosuna gidip fiş/faturalarını ibraz ederek Prime Card sisteminde üye olan müşteriler kampanyaya katılabileceklerdir.
 • Katılımcılar kampanya süresi boyunca fiş/fatura ibraz etmek suretiyle üzerinde çekiliş katılım numarası, müşteri no, ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı alabilecektir.
 • Çekiliş: 30.08.2019 Cuma, saat 15.00’da Primemall Antakya Alışveriş Merkezi etkinlik alanı Akasya Mahallesi Şükrü Balcı Cd. No:149 Antakya/HATAY adresinde gerçekleştirilecektir.
 • Yapılacak çekiliş sonrası : 50 Prime Card üyesine 1000 TL yüklü Param Classic Kart hediye edilecektir.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamayacaktır. Param Classic Kart kullanımı:1000 TL yüklü Param Classic Kartları Primemall Antakya Alışveriş Merkezi içerisindeki mağazalarda geçerlidir. (mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek alışverişleri, şans oyunları ve kuyum alışverişleri ile Bebeto, Cep Fuar, Crazy Eggs, Dry Clean Express, Hattat Ali, Kids Racers, Mr Fresh, Prime Wash Oto Yıkama, Poligon Park ve Terzi stant/mağazalarında geçersizdir.)
 • Talihliler söz konusu kartlara yüklenen bakiyelerini nakde çeviremeyeceklerdir. Atm’lerden nakit olarak çekemeyecek ve başka banka hesabına transfer edemeyecektir.
 • Yüklenen bakiyelerin 21.09.2019-31.12.2019 tarihleri arasında kullanılması gerekmektedir. Kampanyaya sadece Prime Card sistemine üye olanlar katılabilir. Katılımcıların ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
 • Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Katılımcıların, katıldıkları fiş veya faturaya ait ürünü iade etmeleri halinde çekiliş hakları da iptal edilecektir.
 • Asil ve yedek talihliler, 06.09.2019 tarihinde Posta Gazetesinde, Primemall Antakya Alışveriş Merkezi’ne ait www.primemallantakya.com.tr web sitesinde ilan edilecektir. ikramiye kazanan asil talihlinin 21.09.2019, yedek talihlinin ise 06.10.2019 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.
 • Prime Development Proje Geliştirme Limited Şirketi çalışanları, Master Servis Tesis Yönetim A.Ş. ve Tepe Savunma ve Güv. Sistemleri Anonim Şirketi Primemall Antakya Alışveriş Merkezindeki çalışanları ve Primemall Antakya Alışveriş Merkezi’ndeki mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeyi alamazlar.
 • ikramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Hediye, Prime Card üzerindeki numaranın kayıtlı sahibine teslim edilir. lkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 • Kampanyaya katılan herkes bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Yorum yapın