Podium’da Huawei Bluetooth Hoparlör Kazanma Şansı!

Podium’da Huawei Bluetooth Hoparlör kazanma şansı!

Sen de sayfayı beğen, bir arkadaşını etiketle, bluetooth hoparlör kazanacak 3 şanslı kişiden biri olma fırsatını yakala!

Ankara Podium Bluetooth Hoparlör Kampanyası Katılım Koşulları

 

1. www.facebook.com/ankarapodium ve www.instagram.com/ankarapodium üzerinden gerçekleşecek bu yarışma, 1 Mayıs 2018 tarihinde Ankara Podium Alışveriş Merkezi tarafından düzenlenmektedir.
2. Kullanıcılardan, Ankara Podium Alışveriş Merkezi’nin Facebook ve Instagram sayfalarını beğenmeleri ve yayınlanan gönderinin altına arkadaşlarını etiketlemeleri istenir.
3. Kampanya sonunda verilen cevaplarla arkadaşlarını etiketleyen kişiler arasında seçilecek 3 kullanıcıya görseldeki Huawei Bluetooth Hoparlör hediye edilecektir. Katılımcılar için değerlendirme işlemi yorumlardan on ve katlarındaki sıradakiler üzerinden yapılacaktır. Sonuçlar 4 Mayıs 2018 tarihinde açıklanacaktır.
4. Katılımcılar gönderi altına yaptığı yorumlarla, bir katılım hakkı kazanmış olacaklar.
5. Yarışma sonunda kazanan kişiler ile Facebook üzerinden iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazananlardan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Ankara Podium Alışveriş Merkezi sorumlu değildir.
6. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Ankara Podium Alışveriş Merkezi katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
7. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir.
8. Kampanyaya Ankara Podium Alışveriş Merkezi çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Ankara Podium Alışveriş Merkezi’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
9. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez.
10. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Ankara Podium Alışveriş Merkezi’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
11. Ankara Podium Alışveriş Merkezi yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
12. Kampanya sonucunda kazanan katılımcılar isminin, Ankara Podium Alışveriş Merkezi Facebook sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
13. Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Ankara Podium Alışveriş Merkezi kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
14. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Ankara Podium Alışveriş Merkezi’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
15. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Ankara Podium Alışveriş Merkezi tarafından yapılacaktır. Ankara Podium Alışveriş Merkezi bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
16. Koşullar ve kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

 

Yorum yapın