Pepsi UCL 2018 Şampiyonlar Ligi Çekiliş Sonuçları

Türkiye genelinde  satın aldıkları kampanyalı Pepsi 250ml , Pepsi 330ml, Pepsi Max 200ml, Pepsi Max 250ml, Pepsi Max 330ml kutu ürünlerinin gümüş veya siyah açma halkaları veya kampanya etiketli Pepsi 1L, Pepsi 1.5L, Pepsi Max 1L ve Pepsi Max 1.5L PET ürünlerinin siyah renkli kapakları altındaki  şifreyi ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile birlikte www.pepsi.com.tr (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana eksiksiz olarak girdiler ödülleri kazandılar.

2018 Şampiyonlar Ligi Final Maçı Gezi Programı Kazanan Asil Talihliler
1 – Türkiye Altun / Adana
2 – Ahmet Ay / İstanbul
3 – Ali Ödemiş / Adana
4 – Furkan Eken / Konya
5 – Fatma Okumuş / Mersin
6 – İzzet Gökhan Akkılıç / Hatay
7 – Mehmet Ali Kafa / Adana
8 – Cemal Dayan / Mersin
9 – Ercan Elmas / Adana
10 – Ercan Acar / Adana

PS4 500GB Hits Bundle Kazanan Asil Talihliler
1 – Oğuzhan Çoban / İstanbul
2 – Osman Avan / Ankara
3 – Furkan Tüzün / Eskişehir
4 – Amıra Turkmanı / Mersin
5 – Fatih Onur Acer / Hatay
6 – Vedat Ankan / Adana
7 – Serdar Yılmaz / Kayseri
8 – Zeki Birer / İstanbul
9 – Günay Karabaş / Eskişehir
10 – Emin Ölmeztoprak / Malatya
11 – Melih İlik / Eskişehir
12 – Basri Turan /
13 – İsmet Altınışık / Ankara
14 – Hatice Yılmaz / Adana
15 – Zeynep Öztürk / İstanbul
16 – Gül Bayram / Ordu
17 – Beşir Atay / Adana
18 – Şahin Çakar / Adana
19 – Ebru Yegen / İstanbul
20 – Barış Güzel / Adana
21 – Mustafa Yılmaz / Adana
22 – Bora Selikoğlu / Antalya
23 – Abdulkadir Uçaral / Yozgat
24 – Bertan Çint / Adana
25 – Eren Yavuz / Adana
26 – Taner Ateş / Adana
27 – Muhammet Kocatürk / Sakarya
28 – Mehmet Ölmez / Diyarbakır
29 – Cansu Uzaras / İzmir
30 – Oğuzhan Alğan / İstanbul
31 – Songül Akel / Adana
32 – Ferhat İzler / Manisa
33 – Doğa Urut / Adana
34 – Ferhan Oruk / Mardin
35 – Sami İmece /
36 – Erhan Aydemir / Tokat
37 – Zafer Kiş / Adana
38 – Abdulmecit Yüksel / Adana
39 – Melike Özkorkmaz / Hatay
40 – Cengiz Yıldız / Adana
41 – İlhan Sapdağ / Bursa
42 – Murat Yıldız / İstanbul
43 – Hasan Eren / Afyon
44 – Ömer Dağ / Antalya
45 – Hanife Erol / Adana
46 – Sevda Mayda / Diyarbakır
47 – Duran Yılmaz / Adana
48 – Fikret Çetinkaya / Sivas
49 – Merve Kaplan / Bilecik
50 – Eyüp Karaaslan / K.Maraş

DS4 PS FC Edition Kazanan Asil Talihliler
1 – İbrahim Aydemir / Elazığ
2 – Hüsrev Gündüz / Uşak
3 – Serdar Huylu / K.Maraş
4 – İzzettin Çelik / Adana
5 – Furkan Gök / İstanbul
6 – Şiyar Kalo / Adana
7 – Emre Yağmur / Kayseri
8 – Hakan Oral / Ankara
9 – Muzaffer Evren Yurtseven / İstanbul
10 – Reşe Erat / Adana
11 – Kenan İpek / Eskişehir
12 – Ömer Çetin / Bursa
13 – Volkantoygar Varol / Çorum
14 – Şehmus Noyan /
15 – Ramazan Katmış / Bursa
16 – Yasin Altun / Adana
17 – Nazire Sırt / Bursa
18 – Semih Atay / Manisa
19 – Talha Duran / Tokat
20 – Sunabey Köprülüoğlu / Adana
21 – Kadir Sami Uyanık / Ankara
22 – Mehmet Şirin Ekinci /
23 – Recep Kaya / Çorum
24 – Mustafa Yılmaz / Ankara
25 – Özlem Özyurt / Aydın
26 – Sefer Demir / Gaziantep
27 – Hasan Beke / Adana
28 – Oğuzhan Çinar /
29 – Gökhhan Kucur / İstanbul
30 – Mehmet Can Atila / Gaziantep
31 – Bilal Oğurel
32 – Eyyup Sefa Dinç /
33 – Barış Yan / İstanbul
34 – Recep Akel / Adana
35 – Emrah Çokseyrek / Adana
36 – Süreyya Turan / Adana
37 – Ertuğrul Deveci / Adana
38 – Şenol Acar / Adana
39 – Ahmet Çiloğlu / Ankara
40 – Huzeyf Ugurlu / Konya
41 – Asım Çaputçu / Bursa
42 – Miyase Yıldırım / K.Maraş
43 – Ali Şuayb Çubuk / İzmir
44 – Sultan Bozkurt /
45 – Kadir Bolat / Adana
46 – Esra Aydemir / Tokat
47 – Kaan Dalo / İstanbul
48 – Tuğba Polat / K.Maraş
49 – Burak Gülcü / İzmir
50 – Zeliha Akalın / Denizli
51 – Sevcan Demir / Adana
52 – Savaş Pekyen / İstanbul
53 – Yüksel Uslu / Kocaeli
54 – Fatma Çelik / Adana
55 – Emrah Akan / Ankara
56 – Celal Şener / Adana
57 – Mehmet Şimşek / Adıyaman
58 – Fatih Bilgen / Zonguldak
59 – Mahmut Turan / Adana
60 – İlknur Karabulut / Ordu
61 – Zeynep Özsoy / Adana
62 – Sema Bayramoğlu / Tekirdağ
63 – Metin Yegen / İstanbul
64 – Görkem Uraz / İstanbul
65 – Küpra Özer / Niğde
66 – Asaf Tekoğlu / İstanbul
67 – Sarp Apaydın / İstanbul
68 – Doğan Kılıç /
69 – Burak Özkıran / Denizli
70 – Mehmet Emin Aylık /
71 – Oğuzhan Erden / Mersin
72 – Kemal Karasungur / Adana
73 – Yusuf Yayla / İstanbul
74 – Zeynep Ünsal /
75 – İrem Kızıldere / Tekirdağ
76 – Birol Bucan / Adana
77 – Burak Kahraman Gül / Batman
78 – Sinan Arslan / İstanbul
79 – Abdulkadir Alper / Adana
80 – Levent Elaslan / Adana
81 – Hali Acun / Adana
82 – Can Çakır /
83 – Mehmet Özer / Adana
84 – Bağdaş Polat / Adana
85 – Erhan Çakar / Adana
86 – Sibel Avcı / Ankara
87 – Rıza Okan Cantekinler / İstanbul
88 – Mehmet Şen / Muğla
89 – Sinan Çevik /
90 – Mehmet Baral / Adana
91 – Yasin Örnek / Trabzon
92 – Büşra Tokcan / Adana
93 – Şükran Solak / İstanbul
94 – Samet Yücekaya / Ankara
95 – Eymen Korkmazer / Adana
96 – Fadime Özşehitoğlu / Adana
97 – Fevzi Arslan / Antakya
98 – Aykut Porik
99 – Ferhat Özçelik /
100 – İsmail Döndü / Ankara

Bir Cevap Yazın