Park Bornova Outlet Center Opel Astra Araba Çekilişi 2019

Park Bornova Outlet’ten Alışverişe Opel Astra Hediye


Hediye

 • Opel Astra Sedan

Son Katılım Tarihi

15 Aralık 2019


Katılım

Her 100 TLye bir çekiliş hakkı


Koşullar

 

 • Bu kampanya, Mat Inş. Turz. Tarım Gıda Hayvancılık San. Tic. A.Ş. Park Bornova Şubesi tarafından Milli Piyango Idaresi Genel Müdürlüğü’nün 13.09.2019 tarihli 24951361-255.01.02-E.8628 izni ile düzenlenmiştir. Kampanyaya katılanlar arasında Noter ve Milli Piyango Idaresi huzurunda yapılacak olan çekiliş sonucu Park Bornova Outlet Center orta alanında sergilenen 1 adet Opel Astra Sedan 1.4 EDT PLS 140 HP MT6 2019 model otomobil (120.300,00 TL) hediye edilecektir.
 • Çekilişe katılmak için; Kampanya tarihleri arasında Izmir ilinde bulunan şirketimize ait Park Bornova Outlet Center içerisindeki mağazalardan (Park Bornova Outlet Center Içinde bulunan ATM lerden yapılan işlemler, Hediye çekleri ile yapılan alışverişler,Tütün ve Tütün mamulleri ile Alkollü Içecek alışverişleri kampan-yaya dahil değildir.) aynı gün içinde toplam 100 TL ve katları tutarında (her 100 TLye bir çekiliş hakkı) alışveriş yapıp kampanya bankosuna gelerek fiş/ fatura/ e-faturalarını ibraz eden katılımcılara üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soy ad, doğum tarihi, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.
 • Park Bornova Outlet Center Içinde bulunan ATM lerden yapılan işlemler, hediye çekleri ile yapılan alışverişler, tütün ve tütün mamulleri ile Alkollü içecek alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya tarihleri arasında alışverişini iptal veya iade eden katılımcıların çekiliş haklan da iptal edilir.
 • Katılımcılar tarafından verilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 • Katılımcılar fiş/fatura/e-faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.
 • Ikramiye tesliminde fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye kazanmaları durumunda, ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.
 • MAT Inş. Tur. Tar. Gıda Hayvancılık San. ve Tic. A.Ş. ve Park Bornova Şubesi Yönetimi, mağaza çalışanları ve sahipleri, taşeron firmaların sahipleri ve çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 • İkramiyeye konu olan eşyanın bedeli içinde bulunan OTV ve KDV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Çekiliş sonuçları 20 Aralık 2019 tarihli Milliyet Gazetesi Ege Bölge Baskısında www.parkbornova.com.tr web adresinde ve AVM duyuru panolarında ilan edilecektir.
 • Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine aynı anda taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.

 

 


Yorum yapın