Özdilekteyim Facebook İnstagram Çekilişi (2019)

Özdilekteyim Facebook & Instagram Özdilek Fosforlu Neon Battaniye Hediyeli Yarışma


Hediye

  • Facebook’tan 2 Instagram’dan 2 kişi, Özdilek Fosforlu Neon Battaniye kazanacaktır.

Son Katılım Tarihi

04 Şubat 2019


Katılım

Özdilekteyim Facebook sayfasını beğenin, bu görselin altına 1 arkadaşınızı etiketleyin, Facebook messenger’dan chatbotumuza merhaba deyin, Özdilek Fosforlu Neon Battaniye kazanma şansı elde eden 2 kişiden biri siz olun

https://www.facebook.com/ozdilekteyim/photos/a.435424726531046/2529622960444535/?type=3&theater


Koşullar

1. Özdilekteyim Facebook ve Instagram hesabında yer alan Özdilek Fosforlu Neon Battaniye Hediyeli adlı ödüllü yarışma 25 Ocak Cuma günü başlayıp 4 Şubat Pazartesi günü saat 23:59’da sona erecektir. Katılımcılar arasından Özdilekteyim tarafından belirlenen Facebook’tan 2 Instagram’dan 2 kişi, Özdilek Fosforlu Neon Battaniye kazanacaktır. Kazananlar 5 Şubat Salı günü, gün içerisinde açıklanacaktır. Yarışma süresi Özdilekteyim tarafından uzatılabilir. Kazananlar Özdilekteyim Facebook ve Instagram hesabından duyurulacaktır.
2. Katılımcılar Özdilekteyim Facebook hesabını beğenip/takip edip, 1 arkadaşını etiketleyerek, Facebook Messenger’dan chatbotumuza merhaba demesi gerekmektedir. Instagram’dan katılanlar Özdilekteyim Instagram hesabını takip edip, 3 arkadaşını etiketleyerek yumuşacık bir Özdilek Fosforlu Neon Battaniye kazanma şansı elde edecektir.
3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde Özdilekteyim Facebook hesabını beğenmeli, 1 arkadaşını etiketlemeli, chatbotumuza merhaba demelidir. Instagram’dan katılanların da Özdilekteyim Instagram hesabını takip edip, 3 arkadaşını etiketlemesi gerekmektedir.
4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.
5. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Facebook sunucusu tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Özdilekteyim sorumlu değildir.
6. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren “Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
7. Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılabilir fakat ödül kazanamazlar.
8. Katılımcılar diledikleri kadar katılım gerçekleştirebilir.
9. Özdilekteyim yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
10. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 3 gün içerisinde Facebook hesabından Özdilekteyim ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 3 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.
11.Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.
12. Yarışma sonucu elde edilecek ödül, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez.
13. Özdilekteyim kazanan katılımcılar ile Facebook ve Instagram üzerinden Özdilekteyim hesapları aracılığıyla iletişime geçecektir. Kazananlar listesinde olmasına rağmen, yarışmaya katıldığı Özdilekteyim Facebook hesabını beğenmeyen ya da Özdilekteyimcom Instagram hesabını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Özdilekteyim sorumlu tutulamaz.
14. Özdilekteyim bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Yorum yapın