Orion Avm Tatil Ödüllü Çekiliş 2019

Orion’la Her Ay Tatil Kampanyası


Hediye

  • İlk 3 Kişi Alaçatı Ot Festivali
  • 2 Kişiye Çift Kişilik İstanbul Lale Festivali Gezisi

Son Katılım Tarihi

31 Mart 2019


Katılım

Orion AVM Sizi Tatile Gönderiyor! Mart ayı boyunca yapacağınız 75 TL ve üzeri alışveriş fişlerinizle birlikte Danışma standımıza gelin, harika tatil fırsatlarından birini kazanma şansı yakalayın. Her gün katılın, kazanma şansınızı arttırın!


Koşullar

1 – Orion’la Her Ay Tatil Kampanyası 1 Mart – 31 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenecektir.

2 – Kampanya, belirlenen tarihler arasında aynı gün içinde yapılan 75 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

3 – Kampanya dahilinde kazanılacak olan tatil, Danışma’dan yapılacak başvurular sonucu müşterilerimize verilecektir.

4 – Kampanyaya katılım için, yapılan alışveriş fişlerinin danışma tarafından onaylanması ve kaydedilmesi zorunludur. Görevli personel şüpheli gördüğü işlemleri durdurabilir, iptal edebilir. Bu durumda alışveriş yapanlar hiçbir hak talebinde bulunamayacaklardır.

5 – Müşterilerimiz, Orion’la Her Ay Tatil kampanyasına, günde bir kez olmak kaydıyla, 1 Mart – 31 Mart 2019 tarihleri arasında her gün katılabilir.

6 – Denizbank’tan yapılan para işlemleri, hediye çeki kullanılarak yapılan alışverişler, telefon ve internet fatura ödemeleri, bahis ve şans oyunları, ziynet altın haricindeki altın alışverişleri kampanyaya dahil değildir.

7 – Şirketler ve dernekler adına yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

8 – İrsaliye ve fotokopiler geçerli değildir. Müşteriler fişlerin asıllarını beyan etmek zorundadır.

9 – Orion Alışveriş Merkezi, kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

10 – Kampanyaya katılım ve kart yüklemeleri için katılımcıların, üzerinde TC Kimlik numarasını içeren kimlik ibraz etmeleri ve kullanım sözleşmesini imzalamaları zorunludur.

11 – Kampanyaya katılan mağazalar değişiklik gösterebilir. Orion Alışveriş Merkezi katılımcı mağaza listesindeki değişiklik hakkını saklı tutar.

12 – Orion Alışveriş Merkezi’nin kampanya tarihlerini değiştirme, kampanyayı günlük olarak durdurma ya da erken bitirme hakkı vardır.

13 – Orion Alışveriş Merkezi bünyesindeki tüm çalışanlar ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar, katılmış olsalar dahi hak iddia edemezler.

14 – Kampanyaya katılan tüm müşterilerimiz yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.


Yorum yapın