Nutella Puanını Topla Hediyeni Seç Yarışması

Biriktirdiğiniz puana göre, Nutella Lambası, Nutella Bluetooth Hoparlör, Nutella İsme Özel Etiket ve Nutella Bıçağı arasından dilediğiniz hediyeya ücretsiz sahip olacaksınız.

Kampanya kapsamında yer alan Nutellaların ve ödüllerin puan karşılığı aşağıdaki şu şekildedir: Sürme bıçağı 500 puan, masa lambası 1500 puan, isme özel etiket 200 puan, bluetooth speaker 1000 puan…

 

Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürünleri San. ve Dış Tic. A.Ş.(Ferrero Türkiye) tarafından 400 ve 750 gr. promosyonlu Nutella Ürünleri için düzenlenen ve ayrıntıları aşağıda yer alan Kazandıran Kavanozlar Kampanyası, 1 Eylül 2018 tarihinde başlayıp, 30 Kasım 2018 tarihinde 00:00’da sona erecektir.

NASIL KAYDOLURUM:

Nutella uygulamasını akıllı cihazlarına indirmelerinin ardından, kampanya süresi içerisinde olmak koşuluyla, üyelik formunda yer alan kendilerine ait ad, soyad, doğum tarihi ve cinsiyet bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde dolduran kullanıcılar, “kayıtlı üye” olacaklar ve üyelik başvurularının başarılı olup olmadığı kendilerine e-posta aracılığıyla bildirilecektir. Üyelik tüzel kişilere veya diğer grup ya da derneklere açık değildir.

KAMPANYAYA NASIL KATILIRIM:

Kayıtlı üyeler, sadece Kazandıran Kavanozlar kampanyası kapsamında etiketlenen Nutella ürünlerindeki geçerli barkodları mobil uygulama veya web sitesi aracılığıyla göndererek kampanyaya katılım sağlayabilecektir.

KAMPANYA ÖDÜLÜ NEDİR:

Geçerli kayıtlı üyeler, Nutella 400gr. ve 750gr. kavanozlu ürünlerinde yer alan barkodları aşağıda yer alan puanlamalar doğrultusunda göndermiş olmakla, puanlarına karşılık gelen masa lambası, sürme bıçağı, isme özel etiket, bluetooth speaker ödüllerini kazanacaklardır. Puanlama gönderilen barkoda karşılık gelen puanların toplanarak birikmesi hesabıyla tutulacaktır.

Seçilecek ödülün stoklarda bulunmaması halinde Ferrero Türkiye’nin aşağıda yer alanlar içerisinden bir ikame ödül gönderme hakkı saklıdır.

Kampanya kapsamında yer alan Nutellaların ve ödüllerin puan karşılığı aşağıdaki şu şekildedir: Sürme bıçağı 500 puan, masa lambası 1500 puan, isme özel etiket 200 puan, bluetooth speaker 1000 puan

ÖDÜLÜMÜ NASIL ALIRIM:

Ödüller katılımcının Nutella uygulamasının sipariş formunda girdiği Türkiye sınırları içindeki adrese 5 iş günü süresi içerisinde gönderilecektir.

KAMPANYANIN DİĞER ŞARTLARI NELERDİR:

Ferrero Türkiye geçersiz barkod gönderilmesi ve/veya üyelik formunda yanlış bilgi verilmesi yahut kullanıcının yaşayacağı teknik aksaklıklar sebebiyle başvuruların geçersiz sayılmasından sorumlu değildir.

Ferrero Türkiye kampanya kapsamında katılımcılardan “Hiçbir koşul altında” para talep etmez.

Kampanyaya 18 yaşından küçükler başvuramaz, başvurmaları ve puan biriktirmeleri durumunda hak iddia edemezler.

Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.

Ferrero Türkiye, gerekli görmesi halinde ödül sistemini ve şartlarını tek taraflı olarak ve bildirim yükümlülüğü olmaksızın değiştirebilir veya tamamen kaldırabilir.

Kampanya Milli Piyango mevzuatı kapsamında çekiliş vasfı taşımaz, izne tabi olan bir mahiyet arz etmez.

Ferrero Türkiye kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumda, ilgili katılımların hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar. Bu kişiler ödül hak edenler listesinde yer alsalar bile kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde, katılımcının bütün katılım verileri silinecektir.

Kampanya kapsamında Ferrero Türkiye tarafından kullanıcı, üye ve ziyaretçilere sunulan her nevi içerik, materyal, doküman, bilgi, grafik, tasarım, ürün, yazılım, güncelleme ve diğer benzer servisler Ferrero Türkiye’nin inhisari mülkiyetinde ve Fikir ve Sanat Eserleri ve ilgili mevzuat gereğinde yasal olarak korunmaktadır. Ferrero Türkiye tarafından hazırlanıp sunulan bu Kampanya ile bağlantılı servis hizmetlerini kullanan, bunlardan istifade eden veya bunlara erişmeye çalışanlar, kişisel her nevi girişim ve sorumluluklarının işbu bildirim ile farkında sayılacaklardır.

Kampanya ile bağlantılı olarak Ferrero Türkiye’nin iş veya proje ortağı olan 3. kişi veya işletmeler tarafından kullanıcıya, yeni oyunlar, kampanyalar ve benzeri amaçlı bilgilendirme ve tanıtımların e-mail ve/veya SMS yoluyla yapılması anılanların bilgi, onay ve kabulü dahilinde yapılmış sayılır. Katılımcılar, yarışmaya katıldıklarında, kendilerine bu maddeye konu e-mail ve SMS bildirimlerinin veya tanıtımlarının yapılmasının kişisel verilerinin ihlali, saldırgan reklam veya saldırgan pazarlama mahiyeti arz etmeyecek şekilde kendi muvafakatleri ve rızaları ile yapıldığını kabul etmiş sayılırlar.

Ferrero Türkiye ile katılımcılar arasında kampanya ile ilgili olarak husule gelebilecek her nevi uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. Kampanyaya katılan herkes, yukarıda belirtilen tüm şartları okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

“Nutella Puanını Topla Hediyeni Seç Yarışması” üzerine 37 yorum

 1. Sayin yetkili nutellanin kapagindaki kodu ayni birkac kez girmeme ragmen gecersiz yazi uyarisi geliyor acaba koddami problem daha oncede girdim hemen onay geldi tesekkürler iyi calismalar.

  Cevapla
 2. Merhaba 07.10.2018 de hediyeye başvurdum elime geçen bir şey yok, 5 gün diyorsunuz 1 ay oldu

  Cevapla
 3. Bende bekliyorum iki tane lamba sipariş ettim daha da gelmedi eğer böyle olacaksa bir daha Nutella almayiz

  Cevapla
  • kızın istemesin gardaş ben nutellada çalışıyom ve hiç kimseye birşey göndermiyoruz hahahahahaha

   Cevapla
 4. Burda 5 iş günü diye belirtmişler ama sipariş verirken uygulamadan orda yazıyor 120 gün içerisinde kargoya verilcektir.

  Cevapla
 5. 120 is günü diyorlar ama gondereceklerinden hiç emin değilim resmen dolandırıcılık yapiyorlar

  Cevapla
 6. Merhaba ben Yasemin Kayacan nutella puan topla kampanyasına katıldım Nutella bıçağım geldi. Teşekkür ediyorum.Fakat isim etiketlerimiz gelmedi kargoda sorun çıkmış yani biz biraz adresi eksik yazmışız dendi .Fakat yanlış Veyl eksik olsaydı. Bıçağımızda gelmezdi bence ne olur yollar mısınız.olmazsa kargo ücretini ben ödeyim .Siz Allah Rıza’sı için yollayın ne olur. Kızım çok istiyor rica ediyorum.LÜTFEN🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  Cevapla
  • İsim etiketi nasıl oluyor sadece etiket mi geliyor yoksa Nutella gelip üstünde mi isim etiketimiz oluyor acaba

   Cevapla
 7. Kasım ayında bluetooth hoparlör siparişi verdim hala gelmedi siteye bakiyorum işleme alındı yazıyor ama ne gelen var ne giden aranicak irtibata gireceğimiz bir iletişim numarası yokmu

  Cevapla
 8. Bizde hoparlör bekliyoruz iki ay oldu sözde5 iş gününde gönderilir diyorsunuz kızım çok istiyor.Lütfen biraz sorumluluk..

  Cevapla
 9. Ben de 2 adet bıçak için puan toplamıştım ancak hala haber yok.bir an önce dönüş bekliyorum

  Cevapla
 10. Biz de 2 adet bıçak için puan gönderdik.ancak hala bir haber yok..nutella almaya devam edip etmemiz güvenimizi sarsıp sarsmamalarina bağli…

  Cevapla
 11. Nutella Hoparlör
  Sipariş No:#6LS9OPM1U

  Durumu: Kargoda

  Sipariş Tarihi: 11/10/2018/ 20:27 3 buçk ay oldu 2 adet aparlo sipariş verdim nuttela nerde benim hediyem yeter artık sahtekarlığadamı başladınız yazıklar olsun 15 gün içersinde gelecek diye kandırdınız ila savcılığamı gidelim

  Cevapla
 12. Çekilişe katılalı neredeyse 3ay olacak hoparlör ve bıçak bekliyoruz ne zaman gelecek acaba 🤦‍♀️

  Cevapla
 13. Çekilişe katılalı 3 ay oldu hoparlör hala gelmedi ne bir arama ne bir mesaj yok hediyelerimiz ne zaman elimizde olur

  Cevapla
 14. Çekilişe katılalı 4 ay oldu hala bi haber yok 5 iş günü içinde gönderilecek dıyorsunuz madem göndermiceksiniz insanları kandırmayın

  Cevapla

Yorum yapın