Novada Ordu AVM Ödüllü Çekilişi 2019

ALIŞVERİŞ SİZDEN HEDİYELER BİZDEN!


Hediye

  • Samsung Smart LED Televizyon
  • Rowenta Elektrikli Süpürge
  • Powerbank
  • Fakir Saç Kurutma Makinası
  • Arzum Seramik Tabanlı Ütü
  • Samsung Tablet
  • Fakir Bolly Su Isıtıcı
  • Hediye Çekleri

Son Katılım Tarihi

07 Nisan 2019


Katılım

150 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde çekiliş hakkı


Koşullar

Kampanya 30 Mart 2019 – 07 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan Novada Ordu Alışveriş Merkezi mağazalarından,aynı gün içinde 150 TL ve üzerinde alışveriş yaparak, danışmaya gelerek, faturasını ibraz edip, form dolduran ziyaretçiler yararlanabilir.

Faturaların toplamının 150 TL ve üzeri olması gerekmekte olup, faturalar farklı mağazalardan alınabilir.Katılımcılar gün içinde yaptıkları 150 TL ve üzeri harcamalarında 1 kampanya katılım kodu kazanacaklardır.

Katılımcılar kampanyaya gün içinde aynı mağazaya ait en fazla 2 fiş ve farklı mağazalardan en fazla 5 fiş ile katılabileceklerdir.Her ziyaretçimiz aynı gün içinde sadece 1 adet kampanya katılım kodu, tüm kampanya boyunca da 3 adet kampanya kodu kazanma hakkına sahiptir.Farklı günlere ait faturalar birleştirilemez.

Kampanya sadece Novada Ordu Alışveriş Merkezi içindeki mağazalarda yapılacak alışverişlerde geçerlidir.Katılımcılar, şanslı kutu oyununda AVM’nin çeşitli mağazalarından hediye çeki, ürün veya menü kazanma şansına sahip olacaklardır. Şanslı kutu oyununda boş bulunmamaktadır.

Kampanya dahilinde kazanılan hediye çeki, ürün ve menüler sadece firmaların Novada Ordu Alışveriş Merkezindeki mağaza/şubelerinde geçerlidir.

Hediye çekleri, menüler ve ürünler Nisan 2019 sonuna kadar kullanılmalı ve teslim alınmalıdır.

Bu tarihe kadar kullanılmayan hediye çeki ve menüler ile teslim alınmayan ürünlere ilişkin katılımcılar haklarını kaybetmiş sayılır.Kupon, hediye ve menü kullanım koşullarında firma şartları esastır.

Kampanyaya otopark ile kontör yükleme ve cep telefonu fatura ödeme fişleri dahil değildir. Kampanyaya sadece Novada Ordu Kart sahipleri katılabilir.

Novada Ordu Alışveriş Merkezi kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Novada Ordu Alışveriş Merkezi yönetimi kampanyayı istediği zaman sonlandırabilir.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgilere, kampanya kayıt noktasında ulaşabilirsiniz.


Yorum yapın