Nivea Çekilişi 2019

Çekici Kokularla Güçlü Koruma


Hediye

  • 3 kişi Samsung 49” Tv
  • 5 kişi Samsung Tablet
  • 10 kişi Digitürk Sporun Yıldızı Paketi 1 Yıllık Üyelik ikramiyesi

Son Katılım Tarihi

31 Ağustos 2019


Katılım

2 adet NIVEA deodorant ürünü için (her 2 adet NIVEA deodorant ürünü için 1 çekiliş hakkı) çekiliş hakkı.


Koşullar

  • 01.08.2019(saat:10.00)-31.08.2019(saat:23.00) tarihleri arasında NIVEA Beiersdorf Turkey Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek olan çekiliş kampanya şirketimizin bilgisi dâhilinde düzenlenmektedir.
  • Bu kampanya Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan ve Sanal Market’ten yapılan NIVEA Beiersdorf Turkey Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye ait NIVEA markalı deodorant alışverişlerinde geçerlidir. Müşteriler, alışverişlerinden önce Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Card) kartlarını kasiyerlere sunmaları durumunda; kartların kasa kart okuyucusundan geçirilmesi ile harcama bilgilerinin müşteri hesaplarına aktarılması sağlanmaktadır.
  • Bu şekilde harcamaları takip edilen müşterilere, kampanya döneminde tek seferde satın aldıkları 2 adet NIVEA deodorant ürünü için (her 2 adet NIVEA deodorant ürünü için 1 çekiliş hakkı) çekiliş hakkı verilecektir.
  • Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 3 kişi Samsung 49” Tv, 5 kişi Samsung Tablet ve 10 kişi Digitürk Sporun Yıldızı Paketi 1 Yıllık Üyelik ikramiyesi kazanacaktır.
  • Çekilişe katılmaya hak kazanan Money Club Kart üyelerinin listesi 16.09.2019 tarihinde U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd. Şti.’ye verilecektir. Çekilişte, 18 yaşın altında olan Money Club Kart üyelerine, ad-soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahiplerine, Nivea Beiersdorf Turkey Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş., Migros Ticaret A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanlarına çekiliş hakkı verilmeyecektir.
  • Şirketimiz, sadece çekilişten önce çekilişe katılmaya hak kazananların listesini “Çekiliş sıra no, Gizli Kart no(ilk 4 ve son 4 rakamı görünür şekilde), Ad-Soyad ve İl adı detayında” hazırlamayı (kart no, ad-soyad bilgisi olmayan katılımcılar çekiliş listesine dahil edilmeyecektir), çekiliş esnasında kazanan talihlilerin açık adres bilgilerini içeren listeyi çekilişi düzenleyen U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’ye teslim etmeyi üstlenmiştir. Bu çekilişle ilgili olarak idarenize ve talihlilere karşı başkaca bir sorumluluk kabul etmeyeceğimizi arz ederiz.

Yorum yapın