Nissan Test Sürüşü Ödüllü Çekilişi

1-30 Haziran 2018 tarihleri arasında Nissan Yetkili Satıcıları’nda test sürüşü yapan 5 şanslı talihli, 15 Ağustos’ta Estonya’da düzenlenecek UEFA SUPER CUP 2018 Finali’ni sevdiği bir kişi ile yerinde izleme heyecanı yaşıyor! Hemen bir Nissan Yetkili Satıcısı’nı ziyaret edin ve bu heyecanı yaşayacak şanslı talihlilerden biri olun!

Milli Piyango Kampanya Detayları

*Kampanya kapsamında, 01.06.2018 saat 09:00 ile 30.06.2018 saat 19:00 tarihleri arasında Türkiye Geneli’nde Nissan Otomotiv A.Ş.’ye ait tüm yetkili satıcılardan ehliyet ibrazı karşılığında ücretsiz test sürüşü yaptıktan sonra bayilerde yer alan danışma masalarına gidip elektronik ortamda açılacak müşteri formuna ad-soyad, telefon, e-posta ve adres girenlere 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

*Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 5 kişi 5.718 TL değerinde ESTONYA TALINN’DE GERÇEKLEŞECEK “UEFA SUPER CUP 2018 Finali” İÇİN ÇİFT KİŞİLİK MAÇ BİLETİ (Seyahat 15 Ağustos 2018 – 16 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleşecektir ve çift kişiliktir. Seyahate İstanbul – Talinn – İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti + çift kişilik UEFA SUPER CUP 2018 final maçı bileti + otel-havalimanı-otel transferleri + rehberlik hizmeti + PARK INN by RADISSON otelde 1 gece 2 gün oda kahvaltı konaklama dahildir. Seyahat İstanbul’da başlar ve İstanbul’da biter. İstanbul’a kadar olan ulaşım, tüm şahsi harcamalar, vize ve pasaport işlemleri talihliye aittir. Yurtdışı seyahatleri KDV’den muaftır.) ikramiyesi kazanacaktır.

*Kampanyaya katılım ücretsizdir. Katılımda yer alan ad, soyad ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcı sorumluluğundadır. Seyahat talihli ile birlikte 2 kişiliktir. Seyahat ikramiyesi, talihliler dışında başka bir kişi tarafından kullanılamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. Seyahat İstanbul’da başlar ve İstanbul’da biter. İstanbul’a kadar olan ulaşım, tüm şahsi harcamalar, vize ve pasaport işlemleri talihliye aittir. Seyahat süresince talihlilerin ve yanında getirdikleri kişilerin başına gelebilecek herhangi bir olaydan ve ilgili konsolosluğun vize vermemesinden Nissan Otomotiv A.Ş. sorumlu tutulamaz.

*Talihliler 04.07.2018 tarihinde saat:11.30’da ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. – ESENTEPE MAH. BÜYÜKDERE CAD. ECZA SOK. POL CENTER NO:4 D:1 LEVENT İSTANBUL adresinde noter huzurunda halka açık olarak çekilişle belirlenecektir.

*Kazanan talihliler, 06.07.2018 tarihli Birgün gazetesinde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden NISSAN OTOMOTİV A.Ş. sorumlu tutulamaz. 21.07.2018 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 05.08.2018 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez.

*Seyahat tarihlerinde yurtdışı çıkış yasağı bulunan kişiler kampanyadan kazansa dahi yararlanamaz, yurtdışı çıkışında ekstra belge ibraz etmeleri gereken kişiler için bu belgelerin temin ve bulundurulması kendileri sorumluluğundadır. Çekilişe NISSAN OTOMATİV A.Ş. mensupları ve iş ortakları, bayi çalışanları,  ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

*İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 0212 258 88 50 nolu ESTABOOM Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz.

ÇEKİLİŞ DETAYLARI

Yorum yapın