Nestle Çikolata Audi A3 ve iPhone 8 Çekiliş Sonucu

Nestle Çikolata Araba ve Cep Telefonu 2018 çekilişi sonuçlandı,

Kazanan kişiler aşağıdaki gibi listelenmiştir.

28.05.2018 tarihli Takvim Gazetesi’nde ilan edilmiiştir.

Kazananları tebrik ederiz.

AUDİ A3 SEDAN 2017 MODEL OTOMOBİL ASİL TALİHLİSİ

RH34NTLPPJ AVNİ AKIN BAYRAM – DÜZCE

AUDİ A3 SEDAN 2017 MODEL OTOMOBİL YEDEK TALİHLİ

RHFN43EMLH HÜSEYİN ESEN – YALOVA

iPhone 8 64GB Kazanan Asil Talihliler

  1. HATİCE PARLAK – ANKARA
  2. FATİH ÖZTÜRK – YALOVA
  3. ÖZKAN GOKER – ELAZIĞ
  4. FATMA NILUFER – İSTANBUL
  5. ORHAN TORUN – BURSA
  6. ENGİN YALDİZ – SİVAS
  7. FATMA BAKIR – İSTANBUL
  8. SİNEM TENOR – İZMİR
  9. RASIH ATAGÜN – ANTALYA
  10. ERSAN SAHİN – EDİRNE
  11. SELMA KAÇAR – MERSİN
  12. MEHMET CAN AKOVA – BALIKESİR
  13. ŞAKİR BOSTANCI – TRABZON
  14. MUHAMMED KAYDİ – BURSA
  15. ZEYNEP ÇETİNYOKUS – ANKARA
  16. ÖZCAN MOTCU – ANKARA
  17. SONER ÇOLAK – KONYA
  18. MUHARREM ATAY – İSTANBUL
  19. HATİCE BASAK CAN – İSTANBUL
  20. EYLÜL ERYİĞİT – İZMİR
  21. MELİH AKPOLAT – İZMİR
  22. AYDAN AYAYDİN – İSTANBUL
  23. METİN DAL – ANTALYA
  24. BATTAL BINGÖL – ANKARA
  25. OLCAY BETÜL MAKUL – TRABZON
  26. SEVGİ BURCU ÇALİS – BURSA
  27. VEYSİ ALTAY – MARDİN
  28. NESLIHAN KARAGÖL – ANKARA
  29. HAMDİ TÜRÜDÜ – ANKARA
  30. SERVET TAZ – MARDİN
  31. EMRAH KAYA – HATAY
  32. İLKER ÇİTCİ – İZMİR
  33. MÜCAHİT INAL – İSTANBUL

    iPhone 8 64GB Kazanan Yedek Talihliler

CELAL TÜYLÜ – İSTANBUL
SEMİHA BEHAR – AYDIN
SİNAN KARAKADIOĞLU – BURSA
EROL ÖZGÜR – ESKİŞEHİR
YAVUZ HOCA – BURSA
DEMET UZUN – MERSİN
SERCAN VAROL – İSTANBUL
NİGAR IDIKUT – İSTANBUL
OSMAN BAHCECİ – ANKARA
MUSTAFA AYHAN ERGIN – İSTANBUL
MERT KOCASABAN – AFYON
SAMET COSKUN – UŞAK
SEVİM CETINKAYA CİFTE – İSTANBUL
UĞUR KOLDAR – GAZİANTEP
SİNAN ATAKUL – İSTANBUL
SEYİT ÇETİNKAYA – ANTALYA
SELİM BULUT – TEKİRDAĞ
MESUT KANDEMİR – İSTANBUL
SARİYE DEMİRCİ – KAYSERİ
MUSTAFA ÖZKAN – KÜTAHYA
RIZA TUNCAY – KARAMAN
CİHAN SUERMAN – ANKARA
HAKKI SERDAR – İSTANBUL
SÜZAN MİNARECİ – MANİSA
OSMAN ERKO – SİİRT
ÖZALP ÖZÇAM – İZMİR
ÖZGÜR YILMAZ – İSTANBUL
SEMİH YURDAGÜL – KÜTAHYA
YİĞİT AYDEMİR – İZMİR
FIRAT CAN – SAKARYA
AHMED SAİD – ANTALYA
ERDİNÇ YİLDİZ – İSTANBUL
HASAN ATAY – İZMİR

Bir Cevap Yazın