Mutlu Akü Aracımın En Sevdiğim Özelliği Çekilişi

Hepimizin aracı çok kıymetli. Peki sizin aracınızda en sevdiğiniz özelliği hangisi? Nedeniyle birlikte yorum olarak bırakın Mutlu Akü’den Trafik Seti kazanacak 3 kişiden biri siz olun.

Bu kampanya, MUTLU Akü ve Malzemeleri A.Ş. tarafından 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında Türkiye genelinde düzenlenmektedir.
27 Mart 2018 10:30 – 30 Mart 2018 12:00 tarihleri arasında Mutlu Akü‘nün Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarından herhangi birinden yarışmaya katılarak, sorduğumuz sorunun cevabını Facebook ve Instagram’da içeriğin altına yorum olarak yazanlar; Twitter’da ise doğru cevabı içeriği yanıtlayarak yazan ve ReTweet eden kullanıcılar kampanyaya katılacaklardır.
Kampanya, 27 Mart 2018 10:30 – 30 Mart 2018 12:00 arasında geçerlidir. Bu saatler dışındaki katılımlar geçersiz sayılacaktır.
Yetkililerce yapılacak incelemede yarışma ana temasına uygun, dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olan yorumlar esas alınacaktır.
Yapılan yorumlar Mutlu Akü özel jürisi tarafından değerlendirilecek ve Facebook, Instagram ve Twitter’da doğru cevabın sahibi 1’er kişiye (her platformda 1 kazanan olacak şekilde), Eagle Metal Ayaklı Çift Reflektörlü Full Bez Kare Trafik Seti
hediye olarak verilecektir. Bu kampanya için 3 asil, 3 yedek talihli belirlenecektir.
Sonuçlar 30 Mart 2018 tarihinde Mutlu Akü’nün Facebook/Instagram/Twitter hesaplarında yayınlanacaktır.
Sonuçların yayınlandığı tarihten itibaren ilk 15 gün asil talihlilerin, sonraki 15 gün yedek talihlilerin yasal başvuru süreleridir. Ödül kazanan kullanıcıların bu süre içerisinde açık adres ve cep telefonu bilgilerini mesaj olarak Mutlu Akü Facebook (www.facebook.com/mutluaku), Instagram (www.instagram.com/mutluaku) ve Twitter (https://www.twitter.com/mutluaku) sayfalarından göndermeleri gerekmektedir. İstenilen bilgileri belirlenen süreler içerisinde göndermeyen kullanıcılar haklarını kaybetmiş olurlar. Böyle bir durumda MUTLU Akü ve Malzemeleri A.Ş.‘nin herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
Kullanıcılar kampanyaya katıldığında MUTLU Akü ve Malzemeleri A.Ş. kullanıcı bilgilerinin kullanım hakkına sahip olur.
Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. MUTLU Akü ve Malzemeleri A.Ş. katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
MUTLU Akü ve Malzemeleri A.Ş. katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve MUTLU Akü ve Malzemeleri A.Ş. ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
Kampanyaya MUTLU Akü ve Malzemeleri A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. MUTLU Akü ve Malzemeleri A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, MUTLU Akü ve Malzemeleri A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
MUTLU Akü ve Malzemeleri A.Ş. yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
Kazanan kişiler, isimlerinin MUTLU Akü ve Malzemeleri A.Ş. ve markası olan Mutlu Akü’nün sosyal medya hesapları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. MUTLU Akü ve Malzemeleri A.Ş.’nin kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta MUTLU Akü ve Malzemeleri A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran MUTLU Akü ve Malzemeleri A.Ş. tarafından yapılacaktır. MUTLU Akü ve Malzemeleri A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
Koşullar ve Kurallar’ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Yorum yapın