Mutfağınızda Silverline Kapınızda Mini Cooper Araba Çekilişi

Silverline Çekilişi Büyük Ödül Mini Cooper

Kampanyalı ürünlerde 16 Nisan – 31 Temmuz arası yapacağınız her 2.000 TL ve katları üzeri alışverişlerinizde çekilişe katılma şansı.

1 Kişiye : Mini Cooper Araba

5 Kişiye : İphone X

25 Kişiye : Kaave Türk Kahvesi Makinesi

75 Kişiye : Fakir Darkys Süpürge Makinası

Hediye edilecek olup asil ve yedekli talihli olarak iki grupta gerçekleştirilecektir.

Koşulları;

Bu kampanya Silverline ev Gereçleri Satış ve Pazarlama A.Ş adına MPİ’nin tarih ve 40453693255.01.02-E.3477 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.  saat 09.00 –  saat 23.59 tarihleri arasında Türkiye Genelinde, Silverline Gereçleri Satış ve Pazarlama A.Ş. yetkili mağazalarından Silverline markalı ürünlerinden 2.000,00 TL ve katları tutarında (her 2.000,00 TL’lik alışverişe 1 şifreli kart)  satın alanlara fiş/fatura ibrazı karşılığında müşteri hizmetleri veya kasalardan verilecek olan üstü kapalı katılım kartında bulunan şifreyi, ad-soyad ve adres bilgileriyle birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 4544 nolu kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj olarak gönderenler veya şifre, ad-soyad, adres, telefon bilgileriyle birlikte www.silverlinecekilis.com (ücretsiz)  internet sitesindeki ilgili alana girenlere her şifre için bir çekiliş hakkı verilecektir.

Talihliler, 14.08.2018 tarihinde saat 10.30’da Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Fulya-Şişli / İstanbul adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. İkramiye olarak, 1 kişiye 128.405,00 TL değerinde 2017 Mini Cooper 5 Kapı Türkiye Paketi Otomatik Benzin, 5 kişiye 6.099,00 TL değerinde iPhoneX 64 (Hat ve Kart Hariçtir), 25 kişiye 339,00 TL değerinde Fakir Kaave Türk Kahvesi Makinası, 75 kişiye 269,50 TL değerinde Fakir Darky’s süpürge verilecektir. Talihliler 17.08.2018 tarihli Birgün Gazetesi’nde duyurulacaktır. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan şifreli kartın ve fiş/fatura ibrazı zorunludur. Şifreli kartın ve fiş/faturanın okunabilir şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.Türkiye’ de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur. Katılımlarda mükerrer şifre gönderimleri elenecek, ilk gönderilen şifre kabul edilecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Katılımlarda şifre ve ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekilişe katılma hakkı verilmeyecektir. Kampanyaya katılım 1 SMS bedeli (KDV ve ÖİV dâhil) olup, Avea(Markası Türk Telekom’dur)ve Vodafoneiçin 0,65 TL, için 0,85 TL olarak ücretlendirilecektir. Teyit için geri dönüş veya benzeri amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan sorunlar nedeniyle katılımcıdan ayrıca ücret talep edilmeyecektir. GSM operatörlerinin kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelebilecek değişiklikler müşterilere yansıtılacaktır. (Bütün mağazaların kapanış saati 20:00 olup, kısa mesajla veya internet sitesinden son şifre gönderim tarihi 31.07.2018 saat: 23:59’dur Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Silverline ev Gereçleri Satış ve Pazarlama A.Ş, Turatel Mobil Medya İletişim ve Bilişim sistemleri Elektronik Sanayi Ticaret Ltd Şti ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Fırsatı Kaçırma:  Dalin Civciv Şişe Yarışması

Bir Cevap Yazın