Mondial Çekilişi

Toplamda kaç motosikletli karşıdan karşıya geçti?


Hediye

  • 2 Adet Mondial’in özel hediye paketi

Son Katılım Tarihi

11 Aralık 2018


Katılım

https://www.facebook.com/mondialturkiye/videos/1879729278811861/?sk=h_chr


Koşullar

. https://www.instagram.com/mondialturkiye adresli Instagram hesabı ve https://www.facebook.com/mondialturkiye/ Facebook hesabında düzenlenecektir.
· Yarışmaya Facebook ve Instagram üzerinden katılım için katılımcıların doğru cevabı 3 arkadaşlarını etiketleyerek belirtmeleri gerekmektedir. Doğru cevabı verecek 2 kişi yapılacak çekilişle Mondial’in özel hediye paketini kazanır. Kazananlar 11.12.2018 tarihinde açıklanacaktır.
· Katılımların Mondial Turkiye jürisi tarafından değerlendirmeye alınabilmesi için katılımcıların Instagram ve Facebook hesaplarının herkese açık olması ve Mondial Turkiye Instagram ve Facebook hesabını takip etmesi gerekmektedir.
· Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmaları durumunda ikramiyeleri verilmez.
· Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.
· Kazanan katılımcılar, Mondial Turkiye hesaplarından duyurulacaktır.
· Kazanan kişilerin, iletişim bilgilerini kazanan duyurusundan sonra 48 saat içerisinde yapmaları bildirmeleri gerekmektedirler.
· Kazanan kişiler, iletişim bilgilerini eksiksiz iletmekle yükümlüdür.
· Kazanan kişilerin belirtilecek tarihlerde, belirtilecek adreste olmaları gerekmektedir.
· Belirtilecek saatte, belirtilecek adreste bulunmayan kişiler, kazandıkları haklardan feragat etmiş sayılır.
· Uğur Şirketler Grubu, Uğur Motorlu Araçlar ve ajans çalışanları ve 1. derece yakınları yarışmaya katılamaz, katılsalar dahi ödül kazanamazlar.
· Uğur Motorlu Araçlar herhangi bir bildirimde bulunmaksızın dilediği zaman tek taraflı olarak işbu yarışmayı durdurma, duraklatma, yeniden başlatma, tek taraflı değişiklik yapma, hediye içeriğinde değişiklik yapma ve/veya benzeri davranışlarda bulunma hakkına sahiptir.
· Uğur Motorlu Araçlar kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumda, ilgili katılımların hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde, katılımcının bütün katılım verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.
· Yarışmaya katılan herkes, yukarıda belirtilen tüm yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Yorum yapın