MNG Turizm Budva Turu Kazan

3 Gece 4 Günlük Budva Turu Kazanmaya Hazır mısınız?

Instagram sayfamızı takip et, belirlenen görselin altına “neden Budva’ya gitmek istediğini“ yorum olarak yaz, 2 kişilik 3 gece 4 gün Budva Turu kazanma fırsatı yakala!

 

ŞART VE KOŞULLAR

1. Bu şart ve koşullar (“Şartlar”) bu promosyona (“Promosyon”) katılan herkes için geçerlidir.

2. Promosyon, “MNG Turizm” tarafından düzenlenmektedir.

3. Promosyona katılarak bu Şart ve Koşulları (“Şartlar”) okuduğunuzu, anladığınızı, kabul ettiğinizi ve sunduğunuz kişisel bilgilerinizin MNG Turizm tarafından “Gizlilik Politikasına” uygun şekilde işleme tabi tutulması için izin verdiğinizi onaylamaktasınız.

KATILIM UYGUNLUK ŞARTLARI

4. Promosyon, Türkiye’de ikamet eden ve 6 Nisan 2018 tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmuş kişilere açıktır.

5. Promosyona katılım ücretsizdir

6. MNG Turizm yöneticileri ve çalışanları ve ayrıca bunların yakın aile fertleri bu promosyona katılamazlar.

7. Kişi başına yalnızca tek bir katılım kabul edilecektir.

8. MNG Turizm, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bir katılımcının bu koşullardan herhangi birini ihlal ettiğine dair şüpheleri olduğunda bu katılımcının promosyona katılımını geçersiz sayabilir.

9. Yarışma için gönderilmiş tüm materyaller, yarışma katılım koşullarına uygun olmalıdır. MNG Turizm tarafından tayin edilmiş moderatörler tarafından kontrol edilerek, kabul edilemez veya yasadışı veya uygun görmediği herhangi bir fotoğrafı önceden uyarıda bulunmaksızın siteden kaldırabileceği gibi, bu içerikten kaynaklanan hukuki, cezai ve idari sorumluluk ilgili üye/katılımcıya ait olup, MNG Turizm sorumlu tutulamaz.

NASIL KATILABİLİRİM

10. Promosyona katılmak için Instagram sayfamızı takip ederek neden bu turda olman gerektiği ile ilgili yorumunu belirtilen görselin altına yaz.

11. Katılım yorumları 6 Nisan 2018 (“Başlangıç Tarihi”) saat 13:00’dan başlayarak 3 Mayıs 2018 saat 10:00 (“Kapanış Tarihi”) tarihine kadar kabul edilecektir. Başlangıç tarihinden önce veya kapanış tarihinden sonra yazılan yorumlar geçersiz sayılacak ve kabul edilmeyecektir. MNG Turizm, katılım metinlerinin teknik hatalar nedeniyle gönderilememesi durumunda hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir. Herhangi bir internet ortamından alınarak kullanılan yorumlar geçersiz sayılır. Yorumun yarışma tarihleri arasında yazılmış olması gerekir. Yarışma tarihleri sonrası yazılan yorumlar geçersiz sayılacaktır.

12. Promosyona katılarak MNG Turizm’e adınızın, görselinizin, resminizin ve katılım metninizin (her hangi bir kısıtlama olmaksızın, tüm metinler, grafikler ve fotoğraflar da dahil olmak üzere) MNG Turizm markasının ve işletmesinin promosyonu ve/veya pazarlanması amacıyla kullanımına ilişkin olarak süresiz, münhasır olmayan, telif hakkına tabi olmayan bir kullanım hakkını vermektesiniz.

KAZANANLARIN BELİRLENMESİ

13. MNG Turizm çalışanları ve *jüri üyelerinin oluşturduğu bir panel tarafından katılım metinleri aşağıda sıralanan objektif kriterlere göre değerlendirilerek kazanan 1(Bir) kişi belirlenecektir:

14. Kazanan katılım metni 3 Mayıs 2018 tarihinden sonra seçilecek ve kazanan en geç 4 Mayıs 2018 tarihine kadar sosyal medya kanallarımızdan duyurulacaktır. Ödülü kabul ettiklerini onaylamaları ve gerekli olabilecek destekleyici bilgileri vermeleri veya gerekli işlemleri yerine getirmeleri için kazananla instagram hesabı üzerinden iletişime geçilecektir. Bu bilgilerin MNG Turizm ile ilgili mesajın alındığı tarihten itibaren 7(Yedi) gün içinde doğru şekilde verilmemesi durumunda ödül geçersiz sayılacak ve MNG Turizm alternatif bir kazanan seçmek üzere seçim sürecini yeniden başlatmayı tercih edebilecektir.

15. Siteye yazılacak yorumlarda siyasi, felsefi veya dini propaganda amaçlı görüş ve bildiri yayınlanamaz. Toplumun zararına olabilecek ya da genel ahlaka ve yasalara aykırı herhangi bir amaç güden etkinlik ve telkinlerde bulunulamaz. Yoruma yazılacak cümleler toplum tarafından kabul edilen genel ahlak kurallarına uygun olmalıdır.

ÖDÜL

16. Ödül, kazanan 1(Bir) kişiye, istediği bir kişi ile birlikte katılmak üzere 25 Mayıs çıkış 28 Mayıs dönüş tarihli Budva Turu’na 2 kişilik katılım ödülü kazanacaktır.

17. Ödülün teslim edilmesi, kazananın teslimat için gerekli bilgileri doğru şekilde vermiş olması şartına bağlıdır.

18. Ödül değeri, başlangıç tarihinde geçerli önerilen perakende satış fiyatına veya pazar değerine dayalıdır. Ödül iade edilemez ve nakit karşılığı talep edilemez. Bu koşullarda açıklandığı gibi, ödül değerinin dışındaki tüm masraflar kazananın sorumluluğunda olacaktır.

19. Kazananın, herhangi bir sebeple ödülü veya içindeki ürünü kabul etmemesi durumunda, ödül (veya ilgili ürün) kazanan tarafından alınmış kabul edilecek ve bu ödül (veya ilgili ürün) ile ilgili olarak nakit iadesi veya başka bir tazminat talep edilemeyecektir.

20. MNG Turizm herhangi bir ödülün kabul edilmesinden doğabilecek hiçbir vergi yükümlülüğüne karışmayacaktır ve katılımcılara kazanmaları durumunda bağımsız bir muhasebeciden bu konuda yardım almalarını önerir. Sağlık harcamaları, kayıp bagaj ve diğer ilgili seyahat masraflarını karşılayan bir seyahat sigortasının yaptırılması da dahil belirtilen ödül dışında kalan ekstra tüm işlemler ve masraflar kazananın sorumluluğundadır.

21. MNG Turizm tarafından promosyonla ilgili yapılan tüm seçimler ve alınan tüm kararlar nihai ve bağlayıcı niteliktedir ve bu konuda hiçbir tartışmaya girilmeyecek ve bu yöndeki talepler dikkate alınmayacaktır.

22. MNG Turizm web sitesinde bir değişiklik veya iptal bildirimi yayınlayarak veya bu tür bir bildirimi katılımcılara yazılı olarak göndererek promosyonu veya bu koşulları sonlandırma veya değiştirme hakkını saklı tutar.

23. MNG Turizm’in makul ölçüde kontrolü dışında meydana gelen ve MNG Turizm’in bu koşullarda belirtilen sorumluluklarını yerine getirememesine neden olan olaylar, ihmalkarlıklar ve koşullarda (“Mücbir Sebepler”), MNG Turizm bu “Mücbir Sebeplerle” bağlantılı olarak sorumlu tutulamayacaktır.

24. İhmalkarlık, sahtekarlık, dolandırıcılık, yanlış yorumlama ve kanunlar uyarınca feragat edilemeyecek sorumluluklar hariç olmak üzere MNG Turizm, promosyon veya ödülün kullanımıyla ilgili olarak kuralların ihlal edilmesi, haksızlık (ihmalkarlık dahil), kanuni sorumlulukların yerine getirilmemesi sonucunda veya başka şekillerde ortaya çıkabilecek kayıp, hasar, harcama, maliyet veya taleplerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir

25. Bu Koşullar ve Promosyon Türkiye kanunlarına göre yorumlanacak ve Türkiye’deki mahkemelerin münhasır olmayan yargılama yetkisine tabi olacaktır.

26. Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram yarışmayı yönetmemekte, maddi olarak desteklememekte veya yarışmadan maddi çıkar sağlamamaktadır.

*Jüri üyeleri

Hasan Koyunoğlu, Profesyonel Avrupa Rehberi

Bora Dinçöz, Binrota Dış Turlar Müdürü

Servet Gültekin, Balkanlar Tur Operatörü

Hamdi Bağbozan, MNG Turizm Genel Müdür Yardımcısı Turlardan Sorumlu

Yorum yapın