Migros Ruffles Money Çekiliş Kampanyası

Migros Ruffles ürünlerinden 5 TL ve katları satın alanlar çekilişe katılarak Money kazanma şansını yakalıyor

4.05.2018 – 06.06.2018 tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Market Mağazalarından Frito Lay Gıda San ve Tic. A.Ş.’ye ait olan Ruffles ürünlerinden Süper Boy ve üzeri Ruffles Acı Kanat Aromalı, Ruffles Originals, Ruffles Ketçap Aromalı, Ruffles Peynir ve Soğan Aromalı, Ruffles Çubux Sade,Ruffles Çubux Ketçap Aromalı ve Ruffles Mix Soğan Halkası & Patates çeşitlerinden tek seferde 5 TL ve katları tutarında  (her 5 TL için bir çekiliş hakkı) satın alan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club&More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilecektir.

  • Kampanya dönemindeki 14 gün boyunca her gün 1000 kampanya süresinin sonunda toplamda 14.000 adet 10 Money ikramiye verilecektir. Çekiliş 21.06.2018 tarihinde saat 10.30’da Mucize Tanıtım ve Organizayon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli/İstanbul adresinde yapılacaktır.
  • Çekiliş sonuçları www.moneyclubkart.com web sitesinde yayınlanacaktır.
  • Kazanılan Moneyler 15 gün içinde talihlinin kampanya katılımında alışveriş yapmış olduğu karta yüklenecektir. Money’lerin son kullanma tarihi 21.09.2018’dir. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
  • Kampanya tarihleri arasında alışverişini iptal eden tüketicilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir.
  • Her gün için bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
  • 8 yaşından küçükler ile Migros Ticaret A.Ş. ve Frito Lay Gıda San ve Tic. A.Ş. çalışanları kampanyaya katılamaz.

 

Yorum yapın