Migros Kinder Joy Çekiliş Kampanyası

Kinder Joy’dan karne hediyesi

Money Clup kart ile tek seferde 10 TL alışveriş yap çekilişe katıl

ile 200 Adet Scooter’den birini kazanma şansı yakala..!

  • Bu Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürünleri San. ve Dış Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün tarihli ve 24951361255.05.02-E.4947 sayılı izni ile (09:00) – (22:00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet veya Sanal Market mağazalarından tek seferde 10 TL ve katları tutarında (her 10 TL’ye bir çekiliş hakkı) Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürünleri San. ve Dış Tic. A.Ş.’nin Kinder Joy ürünlerinden satın alan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilecektir. Ad, soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan kart sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir. Çekilişte 200 kişi Pilsan Power Scooter ikramiyesi kazanacaktır.
  • Çekiliş tarihinde, saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No: 30/1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler tarihindewww.facebook. com/KinderTurkiye internet adresinde duyurulacaktır.
  • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Bu çekilişe Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürünleri San. ve Dış Tic. A.Ş., Migros Ticaret A.Ş. ve Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Kart üyelik bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
  • KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0212 266 54 04 nolu Markera Kampanya Danışma Hattından ulaşabilirsiniz.
  • Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Alt başlıklar

Fırsatı Kaçırma:  Toyzz Shop Çekilişi 2018

Bir Cevap Yazın