Migros Dünya Kupası Final Maçı Bileti Kazan!

12 – 25 Nisan 2018 tarihleri arasında Migros’tan Money Club kart ile tek seferde 3 TL’lik Procter & Gamble alışverişi yapan 2 şanslı kişiye çekilişle Dünya Kupası Final Maçı Bileti Kazan!

 • Bu kampanya PROCTER & GAMBLE TÜKETIM MALLARI SAN. A.S. adına MPI’nin 28.03.2018 tarih ve 40453693-255.01.02-E.3346 sayılı izni ile Hedef Çekilis tarafından düzenlenmektedir.
 • Kampanya 12.04.2018 saat 10:00 – 27.04.2018 saat 22.00 tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm Migros Magazaları’ndan, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Market’inden, tek seferde 3 TL ve katları tutarında (her 3 TL için bir çekilis hakkı) Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.S.’ye ait ürünlerden satın alan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli kart sahiplerine çekilis hakkı verilecek sekilde yürütülecektir.
 • Talihliler, 22.05.2018 tarihinde, Hedef Çekilis ve Organizasyon Hizmetleri LTD. STI. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Fulya-Sisli / Istanbul (Toplantı Salonu) adresinde saat 10:00’da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilisle belirlenecektir. Çekilis sonucunda 2 kisiye 28.762,50 TL degerinde Moskova Seyahati (14.07.2018 – 16.07.2018 tarihleri arasında gerçeklesecek sekilde gidis – dönüs ekonomi sınıfı uçak bileti; otel – havaalanı – otel transferleri; 2 gece 3 gün oda kahvaltı konaklama; Dünya Kupası Final Maçı maç bileti; seyahat ikramiyesi talihli dahil çift kisiliktir. Seyahat ikramiyesini talihliden baskası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. Seyahat Istanbul havaalanında baslayıp, bitecektir.
 • Havaalanına kadar ulasım ve diger masraflar talihlilere aittir.) ikramiyesi verilecektir.
 • Kazanan talihliler, 25.05.2018 tarihli Aksam gazetesinde duyurulacaktır.
 • Kampanya yalnızca Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahiplerine yöneliktir. Ad, soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club &More, Servis Kart, Positive Kart) sahibi müsterilere çekilis hakkı verilmeyecektir.
 • Kampanya tarihleri arasında alısverislerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekilis hakkı iptal edilecektir.
 • Kart bilgilerinin güncelligi, dogrulugu, yeterliligi ve ispatı katılımcının sorumlulugundadır.
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan teblig için yeterli olacaktır. Bir kisi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Migros Ticaret A.S., Procter & Gamble Satıs ve Dagıtım.LTD. STI. ve Hedef Çekilis ve Organizasyon Ltd. Sti. çalısanları ile 18 yasından küçükler katılamaz, katılmıs ve kazanmıs olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
 • Ikramiyeye konu olan esya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dısındaki vergi ve diger yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

 

Yorum yapın