Miele UltraTabs Tablet Bulaşık Deterjanı Çekilişi

Miele’den Hediye Kazanma Zamanı!


Hediye

  • 1 paket UltraTabs Tablet Bulaşık Deterjanı

Son Katılım Tarihi

11 Haziran 2020


Katılım

Katılmak için TIKLAYIN


Koşullar

1- Miele Facebook ve Instagram yarışması www.facebook.com/Miele.Turkiye
ve https://www.instagram.com/miele_turkiye/ adresleri üzerinden gerçekleşecektir. Yarışma 11 Haziran 2020 tarihinde, saat 10:00’da başlayacak ve 11 Haziran 2020 tarihinde, saat 23:59’da sona erecektir. Bu tarihten sonra yapılan katılımlar dikkate alınmayacaktır. Kazanan 15 Haziran 2020 Pazartesi günü yarışma içeriğinin altında yorum olarak açıklanacaktır.
2- “Miele’den Hediye Kazanma Zamanı!
Reddot 2020 ve IF Gold Award tasarım ödüllü Ocak modelimiz hangisidir?
Doğru cevabı 3 arkadaşınızı etiketleyerek yorumlarda paylaşın, 1 paket UltraTabs Tablet Bulaşık Deterjanı hediye kazanma şansını yakalayan 3 takipçimizden biri de siz olun! ”
yarışma postunun altındaki yorumlar kısmına doğru yanıtı yazan, Miele Facebook ve Instagram hesabını takip eden kişiler arasından yapılacak seçim ile 3 katılımcı Ultra White Toz hediye kazanacaktır.
3- Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Facebook ve Instagram platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı Miele Türkiye sorumluluk kabul etmemektedir.
4- Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.
5- Yarışmaya sadece Türkiye sınırları içerisinden katılım gösterilebilir, yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar. Kazansalar bile ödülleri gönderilmez. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez. Kazanılan tüm ödüllerin teslimat masrafları (sadece Türkiye sınırları içerisinde) Miele Türkiye’ye aittir. Ödülün teslim edilmesi için katılımcının teslim sırasında nüfus cüzdanını yanında bulundurması gerekmektedir. Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Miele Türkiye sorumlu değildir.
6- Yarışma Seçici Kurulu:
– Orçun Çanak – Miele E-Ticaret ve Satış Yöneticisi
– Lale Bursa – Sosyal Medya ve Ticaret Pazarlama Yöneticisi
– Eyüp Ünal – Ajans Başkanı

Yorum yapın