Metromall AVM’den Greyder Bot Kazanma Şansı

Sayfamızı takip et, bir arkadaşını yorumda etiketle, Greyder bot kazanma şansını kaçırma!

 

1. Yarışma Metromall AVM Facebook ve Instagram sayfası üzerinden 29.03.2018 tarihinde başlayacaktır.
2. Katılımcıların, Metromall AVM Facebook ve Instagram sayfasında yayınlanan Greyder yarışma görselinin altına bir arkadaşlarını yorumda etiketlemeleri gerekmektedir.
3. Yarışma için değerlendirme işlemi 5 Nisan Perşembe günü saat 10.00’da sona erecektir. Belirtilen tarih ve saat sonrasında yapılan yorumlar yarışma dışı bırakılacaktır. Kazanan kişi 5 Nisan 2018 Perşembe günü Facebook ve Instagram sayfası üzerinde açıklanacaktır.
4. Random. org programında rastgele belirleme yöntemi ile belirlenecek 1 kişi, Greyder’den 1 adet bot kazanacaktır.
5. Kazanan kişi ismi yazılarak sayfadan duyurulacaktır.
6. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
7. Facebook ve Instagram yarışmayı yönetmemekte, maddi olarak desteklememekte veya yarışmadan maddi çıkar sağlamamaktadır.
8. Farklı isim ve/veya e-posta adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.
9. Yarışmaya katılmak için kullanıcılar Facebook ve Instagram’dan Metromall AVM sayfasını takip etmek zorundadır.
10. Yarışmaya katılımın tespit edilebilmesi için etiketlemenin yorum olarak yarışma gönderisinin altında paylaşılması gerekmektedir.
11. Yarışma cevaplarında farklı kullanıcı adları ile aynı kişi tarafından yapılan yorumların tespiti halinde kullanıcı yarışma dışı bırakılır.
12. Bir kişi yalnızca bir defa hediye kazanabilir. Daha önce hediye kazanmış kişiler katılmış olsalar dahi kazanamayacaklardır.
13. Yarışmayı kazananlar, isim ve paylaşım bilgileriyle Metromall AVM Facebook ve Instagram sayfalarında açıklanacaktır. Talihliler iletişim bilgilerini özel mesaj yolu ile ilettikten sonra hediyelerini danışmadan kimlik ibraz ederek alabileceklerdir.
14. Metromall AVM, “Greyder Yarışması”nın, kullanıcılarına önceden bildirmeden kullanım koşullarını değiştirme, yarışmayı gerekçe belirtmeksizin yayınlamama, yayından kaldırma ve iptal etme hakkını saklı tutar.
15. Bu kampanyaya katılarak, yarışmanın hiçbir aşamasında; tehditkâr, rahatsız edici, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bir teşebbüste bulunmayacağınızı kabul ettiğinizi belirtmektesiniz.
16. Metromall AVM, aksi yöndeki davranışlardan ve bunların sonuçlarından sorumlu olmayıp her türlü hukuki yola başvurma hakkını saklı tutmaktadır.
17. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar yarışmayı kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
18. Yarışmaya içerik gönderen herkes yukarıda tanımlanan Katılım Şartları’nı okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.


Yorum yapın