Metro Avm Bilgilerini Güncelle Çekilişe Katıl Kazanma Şansı Yakala

BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEYİN, KAZANIN!

Şimdi siz de iletişim bilgilerinizi cekilis.metro-tr.com adresini ziyaret ederek güncelleyin/paylaşın, birbirinden özel hediyelerden birini kazanma şansı yakalayın!

Kampanya 1 Nisan 2018 – 1 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

İletişime geçebilmemiz için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında onay vermeniz gerekmektedir.

Tüm Metro Kart müşterileri için geçerlidir.

Cep telefonu numarasını güncelleyenlere 1 çekiliş hakkı veya e-mail adresini güncelleyenlere bir çekiliş hakkı her ikisini güncelleyenlere 2 çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanyaya katılım 2 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Kampanya kapsamında duyurular, promosyonlar, Metropost bilgisi ve  araştırma amaçlı iletişime geçilebilir.

Kampanya Metro Kart sahibi kurumsal ve bireysel müşterilere yöneliktir.
Bu çekilişe Metro Gross Market Bakırköy Alışveriş Hizmetleri  Tic.Ltd.Şti, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Kampanyaya katıl

YAPI KREDİ WORLD’E ÖZEL TEK SEFERDE YAPILACAK 300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERE 30 TL WORLDPUAN!

World ile 12-25 Nisan 2018 tarihleri arasında Metro Toptancı Marketler’den tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri alışverişlere 30 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Kampanya sadece SMS ile katılım sağlanarak gerçekleştirilen alışverişlerde geçerlidir.

Her müşteri kampanyadan kampanya süresince 1 kez faydalanabilecek olup, kampanyaya tek çekim ve taksitli alışverişler dahildir.

Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.

Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir.

Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler, toptan kontör, toptan tütün ve içki alışverişleri, iade işlemleri, Ticari Kartlar ve Debit Kartlar dahil değildir.

Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.

Kampanyadan kazanılan puanlar 10 Mayıs 2018 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanma tarihi 22 Mayıs 2018’dir.

Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için METRO yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için METRO yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir.

Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için METRO yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanyaya tüm Turkcell, Türk Telekom (Avea) ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL olarak ücretlendirilir.

Yorum yapın