MediaMarkt Türkiye Facebook Çekilişi

FarCry adı için en yaratıcı Türkçe ismi bul, fotoğrafı beğen, en sevdiğin arkadaşını etiketle, FarCry 5 kazanacak 3 şanslı kişiden biri olma şansı yakala!

FarCry 5 Yarışması Katılım Koşulları;

1) Katılımcıların, yarışmaya katılabilmesi için https://www.facebook.com/MediaMarktTurkiye/ sayfasını beğenmesi ya da https://www.instagram.com/mediamark… hesabını takip etmesi gerekmektedir.
2) Katılımcılar https://www.facebook.com/MediaMarktTurkiye adresinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt ederler.
3) Yarışma görselimizi beğenip, yorumlarda FarCry 5 için önerdiği Türkçe çeviriyi paylaşıp, arkadaşını etiketleyen kullancılılar arasından jürimizin seçeceği 3 kişi PlayStation 4 için FarCry 5 kazanacaktır.
4) Yarışma, 5 Nisan 2018 günü saat 19:30’da yarışma duyurusu yapıldığında başlayarak, 30 Nisan 2018 günü saat 19:30’da sona erecektir. Bu tarih ve saatten sonra gelecek katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.
5) 18 yaşından küçük kullanıcılar doğru cevap verseler dahi yarışmayı kazanmış sayılmayacaklardır. MediaMarkt 18 yaşından küçüklerin, velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan yarışmaya bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.
6) Haksız rekabeti önlemek amacıyla sahte olduğu tespit edilen hesaplar uyarı yapılmaksızın diskalifiye edilir.
7) Katılımcılar kazanmış oldukları ödüllerinin nakit karşılığını talep edemez, ödülünü değiştiremez, hakkını devredemez veya satamaz.
8) Yarışmanın kazananları 7 Mayıs 2018 tarihinden sonra https://www.facebook.com/MediaMarktTurkiye/ sitesinde açıklanacaktır.
9) Ödül kazanan kullanıcılar, ödül kazandıklarına dair mesaj aldıktan sonra, iletişim bilgilerini (mahalle, sokak, bina no, semt, ilçe ve il olarak açık bir şekilde adreslerini ve telefon numaralarını) https://www.facebook.com/MediaMarktTurkiye/ adresinden mesaj ile özel olarak 30 Mayıs 2018 saat 12.00’ye kadar göndermeleri gerekmektedir. Bu tarihe kadar bilgilerini ulaştırmayan kullanıcılar, ödül haklarını kaybedecektir.
10) Kazanan kullanıcılarla gerektiğinde MediaMarkt’a bırakmış oldukları telefon numaraları ile iletişime geçilecektir. Verdiği telefon numarasından 3 kez denenmesine rağmen katılımcıya ulaşılamaması halinde katılımcı, ödül kazanma hakkını kaybedecektir. Kayıtların doğruluğu için MediaMarkt kayıtları geçerli ve bağlayıcıdır.
11) Kazanılan hediyelerin teslimi yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılabilecektir. Bu sebeple kullanıcıların verdikleri adreslerin Türkiye sınırları içerisinde olması gerekmektedir. Ödülün teslimatı sırasında oluşabilecek gecikme ve aksaklıklardan MediaMarkt hiçbir şekilde sorumlu değildir.
12) MediaMarkt çalışanları, sözleşmeliler, işverenler ve diğer statüde çalışan her türlü elemanlar ile bunların 2. dereceye kadar kan ve sıhri bağı olan akrabaları, aynı evde yaşayan yakınları, bağlı olan yan kuruluşları ve taşeronları, distribütörleri, uygulamanın hazırlanması ile iştigal eden web tasarımcıları, reklamcılar bu kampanyaya katılamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine olası ödüller verilmeyecektir.
13) MediaMarkt herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Yarışmaya ilişkin değişiklikler https://www.facebook.com/MediaMarktTurkiye ’de duyurulacaktır.
14) Yarışmanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım hatalarından, internet servis sağlayıcısı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata ve aksaklıklardan, bilgisayar korsanlığı, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, MediaMarkt hiçbir şekilde sorumlu değildir.
15) Sistemde oynamalar yaparak, kural dışı ya da hileli yöntemler kullanarak yarışmaya katılan yarışmacıların yarışmadan kaynaklanan tüm hakları iptal edilecektir.
16) Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.