Marshall Turkiye Ödüllü Çekilişi

1-Yarışma Marshall Türkiye Instagram sayfası https://www.instagram.com/marshallturkiye/ üzerinden 30 Ekim saat: 17:00 – 1 Kasım 2018/17:00 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
2-Yarışmaya katılımın geçerli olabilmesi için katılımcıların Marshall Türkiye Instagram sayfasını https://www.instagram.com/marshallturkiye/ beğenmeleri gerekmektedir. 1 Kasım 2018/17:00’a kadar Instagram hesabımızda soracağımız soruya yorum olarak doğru cevap veren 2 kişinin evi Marshall Maximum ile boyanacak.
3- 1 Kasım 2018/17:00 tarihinden sonra yapılacak katılımlar geçerli sayılmayacaktır.
4- 1 Kasım 2018/17:00’a kadar katılım sağlayan ve Instagram’da soracağımız soruyu yorum olarak doğru cevaplayanlar arasından toplam 2 kişi jüri tarafından seçilecektir.
5- Jüri tarafından seçilen 2 kişinin evi Marshall Maximum ile boyanacaktır.
6- Kazananlardan talep edilecek olan isim, adres, cep telefonu gibi bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak göndermesi zorunludur. Bilgilerin yanlış olması durumunda katılımcı ödül kazanma hakkını kaybeder. Kazananların bildirdiği irtibat bilgilerinin doğru olmaması nedeniyle talihlilere ulaşılamaması durumundan Marshall Türkiye sorumlu değildir.
7. Kazanılan ödül başkasına devredilemez, değiştirilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
8- Kazananlar 5 Kasım 2018 tarihinde Marshall Türkiye Instagram sayfasından duyurulacaktır.
9- Katılımcılar sadece kendileri adına yarışma’ya katılabilirler, başkası adına katılım yapılamaz.
10- Kampanya süresi boyunca değişiklik yapmak, kuralları iptal etmek ve/veya yeni kurallar getirmek tamamen Marshall Türkiye’nin inisiyatifindedir.
11- Yarışmaya katılmak ücretsizdir.
12- Yarışmaya katılan herkes yarışma kurallarını kabul etmiş sayılır.
13- Kullanıcıların eksik veya yanlış bilgi vermesinden Marshall Türkiye sorumlu değildir. Kullanıcıların, yarışmaya katılabilmeleri ve hediye kazanabilmeleri için tüm bilgilerin gerçek olması gerekmektedir. Ad, soyad, telefon ve e-posta bilgilerinin geçerli olmadığı saptanan yarışmacılar, hiçbir uyarı olmaksızın hediyeden men edilebilir.
14- Kazananlar iletişim ve adres bilgilerini bir hafta içerisinde göndermediği takdirde bir hak talep edemeyeceklerdir.
15- Marshall Türkiye ve ajans, çalışanların yakınları yarışmaya katılabilir fakat ödül kazanamazlar. Kazanılan hak devredilemez ve başka tarihe ertelenemez, kazanılan hediye paraya dönüştürülemez.
16- Marshall Türkiye, bu yarışmayı istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma, dilediği zaman dilediği değişikliği yapma hakkını kendilerinde saklı tutarlar. Aynı zamanda Marshall Türkiye yarışma koşullarında tek taraflı olarak değişiklik yapma hakkına sahiptir.
17- Yarışmaya 13 yaşından küçükler katılamaz. 18 Yaş altı katılımcıların kazanmaları durumunda veli izin belgesini tarafımıza ulaştırmaları gerekmektedir.
18-Yarışmanın tüm hakları Marshall Türkiye’de saklıdır.

https://www.facebook.com/MarshallTurkiye/photos/a.139666596050773/2415873651763378/?type=3&theater

Yorum yapın