Marshall Turkiye Forma Çekilişi

3 kişiye imzalı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray forması hediye

İçi futbol aşkıyla yanıp tutuşan çocuğunuza en renkli #23Nisan hediyesi bizden! İmzalı forma hediyeli Instagram yarışmamız başlıyor…

Soru: Sil-Pak’ın sıradan bir boyadan ayıran en önemli özellik nedir?

Instagram hesabımızı takip edip, soruya doğru cevabı vererek, çocuğunuzun tuttuğu takımı ve yine futbolsever çocuğu olan bir arkadaşınızı mentionlayın; 3 kişiye imzalı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray forması hediyesinden birini siz kazanın!

 

1-Yarışma Marshall Türkiye Instagram sayfası https://www.instagram.com/marshallturkiye/ üzerinden 19 Nisan /saat: 16.30 – 23 Nisan 2017/16.30 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
2-Yarışmaya katılımın geçerli olabilmesi için katılımcıların Marshall Türkiye Instagram sayfasını https://www.instagram.com/marshallturkiye/ beğenmeleri ev bir arkadaşını etiketlemeleri gerekmektedir. 19 Nisan 2017/16.30 kadar Instagram’dan soracağımız soruya doğru cevap veren 3 kişiye tuttuğu takımın imzalı forması hediye edilecektir.
3- 19 Nisan 2017/16.30 tarihinden sonra yapılacak katılımlar geçerli sayılmayacaktır.
4- 19 Nisan 2017/16.30’a kadar katılım sağlayan ve Instagram’da soracağımız soruya doğru cevaplayanlar arasından toplam 3 kişi jüri tarafından seçilecektir.
5- Jüri tarafından seçilen 3 kişiye tuttuğu takımın forması hediye edilecektir.
6- Kazananlardan talep edilecek olan isim, adres, cep telefonu gibi bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak göndermesi zorunludur. Bilgilerin yanlış olması durumunda katılımcı ödül kazanma hakkını kaybeder. Kazananların bildirdiği irtibat bilgilerinin doğru olmaması nedeniyle talihlilere ulaşılamaması durumundan Marshall Türkiye sorumlu değildir.
7. Kazanılan ödül başkasına devredilemez, değiştirilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
8- Kazananlar 24 Nisan 2017 tarihinde Marshall Türkiye Facebook sayfasından duyurulacaktır.
9- Katılımcılar sadece kendileri adına yarışma’ya katılabilirler, başkası adına katılım yapılamaz.
10- Kampanya süresi boyunca değişiklik yapmak, kuralları iptal etmek ve/veya yeni kurallar getirmek tamamen Marshall Türkiye’nin inisiyatifindedir.
11- Yarışmaya katılmak ücretsizdir.
12- Yarışmaya katılan herkes yarışma kurallarını kabul etmiş sayılır.
13- Kullanıcıların eksik veya yanlış bilgi vermesinden Marshall Türkiye sorumlu değildir. Kullanıcıların, yarışmaya katılabilmeleri ve hediye kazanabilmeleri için tüm bilgilerin gerçek olması gerekmektedir. Ad, soyad, telefon ve e-posta bilgilerinin geçerli olmadığı saptanan yarışmacılar, hiçbir uyarı olmaksızın hediyeden men edilebilir.
14- Marshall Türkiye ve ajans, çalışanların yakınları yarışmaya katılabilir fakat ödül kazanamazlar. Kazanılan hak devredilemez ve başka tarihe ertelenemez, kazanılan hediye paraya dönüştürülemez.
15- Marshall Türkiye, bu yarışmayı istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma, dilediği zaman dilediği değişikliği yapma hakkını kendilerinde saklı tutarlar. Aynı zamanda Marshall Türkiye yarışma koşullarında tek taraflı olarak değişiklik yapma hakkına sahiptir.
16- Yarışmaya 13 yaşından küçükler katılamaz. 18 Yaş altı katılımcıların kazanmaları durumunda veli izin belgesini tarafımıza ulaştırmaları gerekmektedir.
17-Yarışmanın tüm hakları Marshall Türkiye’de saklıdır.

Yorum yapın