Lenovo Türkiye Çekilişi

Basketbol tarihinde unutamadığın an hangisidir?


Hediye

  • Türk Telekom – İstanbul BBSK maçına çift kişilik bilet

Son Katılım Tarihi

12 Aralık 2018


Katılım

https://www.facebook.com/LenovoTurkiye/photos/p.1948299015219562/1948299015219562/?type=3&theater


Koşullar

1. Katılım koşulları Facebook https://twitter.com/LenovoTurkiye ve https://www.facebook.com/LenovoTurkiye adreslerinde gerçekleştirilecek Lenovo Basketbol yarışması için geçerlidir.
2. Katılımcılar https://twitter.com/LenovoTurkiye ve https://www.facebook.com/LenovoTurkiye hesaplarını takip ettikten sonra hesaplarda yer alan yarışma içeriğinin altına cevaplarını yazarak yarışmaya katılabileceklerdir.
3. Her kullanıcı sadece 1 yorum ile yarışmaya katılabilecektir.
4. Yarışma 12 Aralık 2018 Çarşamba saat 14.00’da sona erecektir.
5. Lenovo Türkiye hesaplarından seçilecek toplam 9 katılımcı; Gaziantep Basketbol – Tofaş (3), Banvit – Darüşşafaka Tekfen (3), Türk Telekom – İstanbul BBSK (3) maçlarına katılacaktır.
6. Ödül kazanma şansı yakalayan kişiler, yarışmanın gerçekleştirildiği https://twitter.com/LenovoTurkiye ve https://www.facebook.com/LenovoTurkiye sayfalarından ilan edilecektir. Bu nedenle, kazanan olarak ilan edilen kullanıcıların, https://twitter.com/LenovoTurkiye ve https://www.facebook.com/LenovoTurkiye hesaplarını takip etmesi gerekmektedir.
7. Kazanan kullanıcılar ile iletişim kurulması için Twitter ve Facebook özel mesaj özelliği kullanılabilecektir. Yarışma neticesinde kazanan, ismin https://twitter.com/LenovoTurkiye ve https://www.facebook.com/LenovoTurkiye hesaplarından açıklanması ile Lenovo Technology B.V. Merkezi Hollanda Türkiye İstanbul Şubesi’ne işbu uygulama süresince e-posta gönderme, bilgi teyidi için telefon ile arama izni verdiğini beyan ve kabul eder.
8. Katılımcılar, işbu yarışmaya katılarak katılım amacıyla göndermiş oldukları kişisel bilgilerinin Lenovo Technology B.V. Merkezi Hollanda Türkiye İstanbul Şubesi tarafından kullanılmasına, arşivlenmesi Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında açık rızaları olduğunu, bu konuda bilgilendirildiklerini beyan, kabul ve taahhüt ederler.
9. Kazananlar açıklandıktan sonra kazanan kişinin maçlara katılabilmesi için mesaja 13 Aralık Perşembe günü saat 17:00’ye kadar iletişim bilgilerini göndermesi gerekmektedir. Bilgilerin gönderilmemesi, bildirdiği irtibat bilgilerinin yanlış veya eksik olması, talihliye ulaşılamaması durumunda katılımcı ödül kazanma hakkını kaybeder. Bilgilerin gönderilmemesi, eksik veya yanlış olması, talihliye ulaşılmaması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Lenovo Technology B.V. Merkezi Hollanda Türkiye İstanbul Şubesi sorumlu değildir.
10. Yarışmaya katılım https://www.facebook.com/LenovoTurkiye ve https://twitter.com/LenovoTurkiye ve adreslerinden işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
11. Katılımda sunulan kimlik ve iletişim bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
12. Katılımcılar Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Patent Haklarının Korunması Hakkında Kanun, Türk Ceza Kanunu ve diğer mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.
13. Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, her türlü bilgiyi/belgeyi paylaşan kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını ve Lenovo Technology B.V. Merkezi Hollanda Türkiye İstanbul Şubesi’nin bu nedenle uğrayacağı her türlü zararı tazmin edeceklerini kabul ederler.
14. Katılımcı, uygulamanın diğer kullanıcılarıyla olan iletişiminden tamamen kendisi sorumludur. Lenovo Technology B.V. Merkezi Hollanda Türkiye İstanbul Şubesi, bu iletişimlerde yaşanabilen sorun ve anlaşmazlıklardan ve bundan kaynaklanan zarar ve iddialardan sorumlu değildir.
15. Yarışmaya Isobar, Lenovo ve Lenovo Game On çalışanları ile 18 yaşından küçükler ve yurt dışında yaşayanlar katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez. Lenovo Technology B.V. Merkezi Hollanda Türkiye İstanbul Şubesi’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
16. Kazananın 18 yaşından küçük, Isobar ve Lenovo çalışanı olduğu ve yurt dışında yaşadığı durumda ödül bir sonraki talihliye aktarılır.
17. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
18. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
19. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Lenovo Technology B.V. Merkezi Hollanda Türkiye İstanbul Şubesi’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
20. Lenovo Technology B.V. Merkezi Hollanda Türkiye İstanbul Şubesi katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
21. Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Lenovo Technology B.V. Merkezi Hollanda Türkiye İstanbul Şubesi’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
22. Yarışmaya katılan ve cevap gönderen herkes, yarışma koşulları ve katılım şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Yarışma koşulları ve katılım şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Lenovo Technology B.V. Merkezi Hollanda Türkiye İstanbul Şubesi tarafından yapılacaktır.
23. Lenovo Technology B.V. Merkezi Hollanda Türkiye İstanbul Şubesi’nin gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin yarışma koşulları ve katılım şartlarında değişiklik yapmak, kuralları iptal etmek ve/veya yeni kurallar getirmek hakkı saklıdır.
24. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için yayınlandığı anda bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Lenovo Technology B.V. Merkezi Hollanda Türkiye İstanbul Şubesi uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
25. Yarışma koşulları ve katılım şartlarının herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
26. Sitenin kullanımı ile ilgili olan tüm riskler site kullanıcılarının sorumluluğundadır. Sitenin kullanımı halinde meydana gelecek hiçbir olay nedeni ile Lenovo Technology B.V. Merkezi Hollanda Türkiye İstanbul Şubesi sorumlu değildir ve site kullanıcılarına tazminat ödemeyecektir.
27. İşbu yarışma nedeniyle ortaya çıkabilecek hukuki uyuşmazlıklarda Türk Hukuku uygulanacaktır ve İstanbul (Çağlayan) Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

Yorum yapın