KONDOSAN Boyner Hediye Çeki Çekilişi

1. KONDOSANkidstv (https://www.youtube.com/c/KONDOSANkidstv) “Boyner Hediye Çeki” çekilişi bir sosyal paylaşım sitesi olan Facebook üzerinden gerçekleştirilecektir.
2. KONDOSANkidstv “Boyner Hediye Çeki” çekilişi, aşağıdaki şartları kapsar ve tüm katılımcılar bu şartları kabul etmiş sayılır.
3. KONDOSANkidstv “Boyner Hediye Çeki” çekilişi genel olarak 17 Kasım 2018 günü saat 07:00’da başlayıp, 25 Kasım 2018 saat 23:59’da sona erecektir. Çekiliş KONDOSAN Facebook (https://www.facebook.com/kondosankidstv) adresinde yer almaktadır.
4. 17-25 Kasım tarihlerinde KONDOSANkidstv YouTube kanalına abone olan ve KONDOSANkidstv kanalındaki herhangi bir videoyu gönderinin altında, yorum bölümünde paylaşan kullanıcılar arasında çekiliş yapılacaktır.
5. Çekiliş 9 gün sürecektir. Çekiliş tarihi bittikten sonra kazananlar Facebook hesaplarından bilgilendirilecektir.
6. Çekiliş sonucunda kazanan 10 kişiye, BOYNER mağazalarında geçerli olan hediye çeki verilecektir. Kazananlar 26 Kasım 2018 tarihinde saat 19.00’a kadar açıklanacaktır.
7. Kazananların, resmi Facebook hesabından özel mesaj yoluyla yapılacak duyuruyu müteakiben, Facebook’tan özel mesaj yoluyla ad, soyad, adres ve cep telefonu bilgilerini 3 gün içinde Facebook üzerinden iletmeleri gerekmektedir.
8. Bir kişi, çekiliş dahilinde en fazla bir defa katılım gösterebilir. Ödül kazanma hakkı satılamaz, devredilemez ve ertelenemez. Kazanılan hak nakde veya mala çevrilemez.
9. Kazanan kişinin yarışma sayfasından özel mesaj ilan bilgilendirilmesi kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.
10. Genel ahlak ve adaba aykırılık taşıyan paylaşımlar çekilişe dâhil edilmeyecektir.
11. Katılımcılar, kendilerinden istenen bilgileri tam ve doğru olarak doldurmak zorundadırlar. Eksik ya da yanlış beyan edilmiş bilgilere sahip katılımcılar, hediye çeki kazansalar dahi bu haklarını kaybederler.
12. Kazananlara ulaşamama ya da kazananlardan belirtilen tarihe kadar geri dönüş alamama durumunda kazananlar haklarını kaybedeceklerdir.
13. Yarışmaya katılan herkes yukarıdaki hükümleri kabul etmiş sayılır.
BOYNER Hediye Çeki Kullanım Koşulları
Tüm ürünlerde son fiyat üzerinden geçerlidir.
Tüm indirim ve kampanyalarda geçerlidir.
Hediye Çeki ve Ürün Hediyesi kampanyalarında geçerli değildir.
Outlet ve BSSD mağazaları hariç tüm Boyner & YKM mağazalarında geçerlidir.
Kullanım süresi yoktur.
100 TL’lik kupürler şeklindedir.
Hamilinedir. Kaybolduğunda takip edilemez, iptal edilemez ve iadesi yoktur.
Hediye Çeki ile yapılan alışverişlerde, fatura “Hediye Çeki” bedeli açıklamasıyla ve KDV’siz olarak kesilir.
Kullanıcılar, KDV dahil alışveriş yaparak KDV’li faturayı aynı anda kasadan teslim alabilir.

Yorum yapın