Katılım Emeklilik ve Hayat Ödüllü Çekilişi

Yarışma başladı!


Katılım Emeklilik ve Hayat Facebook sayfasını beğen ve bu caminin hangi cami olduğunu doğru tahmin et taşınabilir şarj cihazı(powerbank) kazanacak 5 kişiden biri ol!


Son katılım: 11 Haziran

 

Yarışma Katılım Koşulları
Katılım Emeklilik
1. 7-11 Haziran tarihleri arasında Katılım Emeklilik Facebook hesabı üzerinden gerçekleştirilecek kampanya, Katılım Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
2. Kampanya süresince ilgili gönderiye görseldeki caminin hangi cami olduğunu doğru tahmin ederek yorumlara yazan ve Katılım Emeklilik Facebook hesabını beğenen veya Instagram hesabını takip eden, www.random.org ile belirlenecek 5 kişiye taşınabilir şarj cihazı hediye edilecektir.
3. Kampanya dahilinde gönderilecek hediyeler, istenilen adres bilgileri doğrultusunda kazanan kişilere, 10 iş günü içerisinde posta yoluyla gönderilecektir.
4. Kampanyaya katılan herkes Katılım Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından kişisel bilgilerinin saklanmasına rıza göstermiş sayılır.
5. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
6. Kampanyaya katılım ücretsizdir ve Katılım Emeklilik ve Hayat Facebook (www.facebook.com/KatilimEmeklilik) veya Katılım Emeklilik ve Hayat Instagram (www.instagram.com/katilimemeklilik) hesabında kampanya koşulları kapsamını yerine getiren herkes kampanyaya katılmış sayılır.
7. Kazananların Katılım Emeklilik ve Hayat Facebook (www.facebook.com/KatilimEmeklilik) sayfasını beğenmiş veya Katılım Emeklilik ve Hayat Instagram hesabını (www.instagram.com/katilimemeklilik) takip etmiş olması gerekmektedir.
8. Profillerde tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Katılım Emeklilik, katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
9. Katılım Emeklilik, herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
10. Katılımcılar kampanyaya Facebook hesabımızdan katılmakla kampanya koşullarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
11. Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
12. Kampanya sonucunda kazananlar, isminin Katılım Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin sosyal medya hesapları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
13. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.
14. Sonuçlar 13 Haziran 2018 tarihinde açıklanacaktır.

Yorum yapın