Kahve Dünyası Hediye Ödüllü Çekiliş

“Yılbaşı Kutusu”


Hediye

  • 10 Adet  “Yılbaşı Özel Küçük Kutu”

Son Katılım Tarihi

23 Aralık 2019


Katılım

Kahve Dünyası Instagram hesabını takip etmeleri, yeni yıl dileğinin ne olduğunu paylaşmaları ve verdikleri yanıtla birlikte bir arkadaşını etiketleyerek yorumlarda paylaşmaları istenmektedir.


Koşullar

1. Kahve Dünyası tarafından düzenlenen ve Kahve Dünyası Instagram hesabı üzerinden yapılan bu yarışma 20.12.2019 Cuma günü, saat 18:30’da başlayıp 23.12.2019 Pazartesi günü, saat 18:00’de sona erecektir.
2. Kampanya aşağıdaki şartları kapsar ve tüm katılımcılar bu şartları kabul etmiş sayılır.
3. Yarışma ile ilgili Instagram sorumluluk kabul etmez.
4. Kampanya tarihleri arasında Kahve Dünyası’nın Instagram sayfasında kullanıcılardan, Kahve Dünyası Instagram hesabını takip etmeleri, yeni yıl dileğinin ne olduğunu paylaşmaları ve verdikleri yanıtla birlikte bir arkadaşını etiketleyerek yorumlarda paylaşmaları istenmektedir. Bu koşulları yerine getiren kullanıcılar yarışmaya katılmaya hak kazanacaklardır.
5. Yarışma ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Ticari bir koşul yoktur.
6. Şanslı 10 kullanıcı, “Yılbaşı Özel Küçük Kutu” kazanacaktır. Kutu içeriği şöyledir: 16’lı Yılbaşı Özel Kutulu Spesiyal Çikolata, 250 Gram Yılbaşı Özel Kutulu Lavi Çikolata, 200 Gram Fındıklı Sütlü Draje, 200 Gram Bonte, 10 Adet Sıcak Çikolata Stick, 10 Adet Salep Stick, Sütlü Gofrik, Bitter Gofrik, 2 Adet 100 Gram Orta Kavrulmuş Türk Kahvesi.
7. Katılımcı yarışmaya katılım gösterdiğinde, Kahve Dünyası kullanıcıların ad, soyad bilgilerini yarışma bilgileri için kullanım hakkına sahip olur.
8. Kazananlar, 24.12.2019 tarihinde ilgili post’un yorumlarında duyurulacak, kazananlara Instagram ile özel mesaj atılacaktır.
9. Kazandığı açıklanan yarışmacıların Instagram’dan DM yoluyla ad-soyad, cep telefonu ve adres bilgilerini göndermeleri gerekmektedir. Gönderilen bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Kahve Dünyası sorumlu değildir.
10. Gönderilen bilgilerin tam ve doğru verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Kahve Dünyası katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
11. Bir katılımcıya birden fazla ödül verilemez. Kazansa dahi hak talep edemez.
12. Kampanyaya Kahve Dünyası çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kahve Dünyası’nın bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
13. Farklı isimle aynı kişi tarafından yapılan paylaşımlar ve gerçek kişiler tarafından yapılmayan paylaşımlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunulmaksızın değerlendirmeye alınmayacaktır.
14. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
15. Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
16. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
17. Kampanya sonucunda kazanan katılımcılar, kullanıcı adlarının Kahve Dünyası Instagram sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
18. Kahve Dünyası, kaynaklanan hata ve veri kayıplarından, söz konusu bilgisayar ve bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi ile benzeri durumlardan doğabilecek sorun ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.
19. Yarışma süreci ile ilgili olarak, katılımcıların iletecekleri yorumlarla ilgili olabilecek her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle Kahve Dünyası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında İnternet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, SMS gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internete erişimde aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile yarışmanın uygulamasının zarar görmesi sebebiyle Kahve Dünyası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
20. Kahve Dünyası’nın yarışma şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kahve Dünyası, ayrıca yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.
21. Kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki hükümleri kabul etmiş sayılır.

Yorum yapın