Joker Toys Ödüllü Çekiliş

Jokerliler!

Bu hafta 3 takipçisine süper bir karne hediyesi, Nerf Nitro Longshot Smash kazanma şansı yakalayacak!

Katılım Koşulları

Fotoğrafı beğenip, altına #JokerleOyunZamanı hashtagi ile üç arkadaşınızı yorumlarda etiketleyip,

Joker Toys hesaplarını takip etmeniz (Facebook+Instagram) ve fotoğraftaki ürün sizin oluyor!

30.05.2018 – 03.06.2018 saat 24:00 arasında katılıp kazanan üç ( 3 ) yarışmacı 4 Haziran 2018 tarihinde Joker Toys SM hesaplarında duyurulacak.

 

https://www.facebook.com/JokerToysTR/photos/a.653303388126314.1073741828.640479516075368/1568598686596775/?type=3&theater

 

#jokerleoyunzamanı Özel Yarışma Koşulları: 23.05.2018
o Joker Toys tarafından düzenlenen yarışma 23 Mayıs Çarşamba tarihinde başlayıp, her Pazartesi sonuçları açıklanacak şekilde haftalık olarak düzenlenecektir.
o Yarışma çerçevesinde, yarışmacılar yarışmanın ürün fotoğrafını beğenmesi, Joker Toys hesaplarını sosyal medyada takip etmesi (Facebook, instagram) ve postun altına #jokerleoyunzamanı hastagi ile ilgileneceğini düşündüğü üç arkadaşını etiketlemesi beklenmektedir.
o Katılımcılar arasından (1) bir kişiye, paylaşılan fotoğraftaki ürün hediye edilecektir.
o Kazanan kullanıcılar hediyelerini 3 gün içinde iletişim bilgilerini paylaşarak ve gerekmesi durumunda nüfus cüzdanı göstererek teslim alabilirler.
o Katılımcı Instagram ve Facebook Soobe Turkiye hesaplarımızı takibe almak zorundadır.
o Kazanan fotoğraflar Joker Toys tarafından çekilişle belirlenecektir.
o Kazananlar 28 Mayıs 2018 itibariyle her Pazartesi Facebook ve Instagram sayfalarımızda duyurulacaktır. Katılımcılar her bir çekilişe her mecradan katılabilir ancak yalnızca 1 kullanıcı profiliyle kazanılabilir.
o Yarışma sonunda kazanan kişiler özel mesaj yoluyla bizimle adres ve iletişim bilgilerini paylaşmalıdır. Paylaşılan bilgilerde eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Joker markası sorumlu değildir.
o 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
o Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar ödül kazanamazlar.
o Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
o Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Joker Toys yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
o Yarışmaya katılan hesapların gerçek kişilere ait olması gerekmektedir.
o Belirtilen tarihten sonra paylaşımlar dikkate alınmayacaktır.
o Yarışmaya katılan hesapların gerçek kişilere ait olması gerekmektedir
o Aynı katılımcı birden fazla katılım sağlayabilir fakat birden fazla hediye kazanamaz.
o Joker Toys markası yarışma dahilindeki tüm fotoğrafları Sosyal Medya hesaplarında (Facebook, Twitter ve Instagram) ve basılı medyada kullanma hakkına sahiptir.
o Joker bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
o Koşullar ve kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Joker Toys, katılım koşullarının değişim hakkını saklı tutar.
o Bu kampanyanın Twitter, Facebook ve Instagram siteleri ile ilgisi yoktur. Oluşabilecek aksaklıklardan Twitter, Facebook ve Instagram siteleri sorumlu tutulamaz.
o Kampanyaya katılan herkes bu katılım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Yorum yapın