İzgaz 25.Yıl Ödüllü Çekilişi

İzgaz Facebook hesabını takip et, postun altına arkadaşlarını yorum olarak etiketle.

İçinde birbirinden güzel hediyeler bulunan İzgaz 25. yıl hatıra çantası kazanma fırsatı senin olsun. Unutma! Ne kadar çok arkadaşını etiketlersen kazanma şansın o kadar artar


1.Kampanya 22-29 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
2.İzgaz Facebook sayfasını takip eden ve yayınlanan kampanya postunun altına yorum olarak arkadaşlarını etiketleyen kişiler arasında yapılacak çekilişle 25 kişiye hediye çantası verilecektir.
3.Kampanyadan hediye kazanılabilmesi için etiketleme işlemi yapan kişinin İzgaz müşterisi olması gerekmektedir. Etiketlenen kişilerin İzgaz müşterisi olma zorunluluğu yoktur.
4.Bir kişi kazanma şansını arttırmak için birden fazla yorumla etiketleme işlemi yapabilir. Aynı kişi birden fazla kez etiketlenmemelidir.
5.Kazanan kişilerin isimleri 03 Temmuz 2018 tarihinde kampanya postunun altında yorum olarak duyurulacaktır.
6.İzgaz 25. yıl hatıra çantasında; birer adet kalemlik, tükenmez kalem, keçeli kalem seti, anahtarlık, çanta ve selfie çubuğu bulunmaktadır.
7.Hediye almaya hak kazanan takipçilerden direkt mesaj yoluyla İzgaz Sözleşme Numarası talep edilecek ve hediyeleri adreslerine kargo ile gönderilecektir. Mesaja en geç 24 saat içinde yoluyla İzgaz Sözleşme Numarası bilgisiyle dönüş yapmayan müşterilerimiz hediye kazanma haklarını kaybedeceklerdir.
8.İzgaz dilediği zaman, kampanya başvurularını durdurma/sonlandırma, reddetme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Yorum yapın